Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: PC Building Simulator (2019)

PC Building Simulator (2019)  torrent
Dodał: Ishimura
23.11.2020 09:44
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 8.89 GB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 0
Pobrań: 1232

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Zbuduj swoje imperium PC: zacznij od podstawowej diagnostyki i zakończ budowanie maszyn, na których każdy gracz będzie mógł się przyczepić. Generalnie staraliśmy się jak najdokładniej przedstawić rzeczywiste ceny rzeczywistych komponentów. Chodź, czas wykorzystać informacje otrzymane w grze i zebrać komputer-bestię, a następnie zmierzyć benchmark.
PC Building Simulator jest już popularny: wersja demonstracyjna alfa została pobrana ponad 650000 razy, a teraz z przyjemnością przedstawiamy pełnoprawną możliwość zbudowania komputera swoich marzeń (nawet wirtualnie).
Zbuduj komputer od podstaw ze swoich ulubionych komponentów i udekoruj całość fajnym oświetleniem i fantazyjnymi kablami. Nie chcesz na nim smażyć jajek, więc tutaj są lodówki na każdy gust i rozmiar. Jeśli chcesz, możesz nawet dostać puchliny. A co to za kompilacja, której nie można włączyć i uruchomić w teście wydajności? Nie imponuje? Musisz więc przejść do biosu i pobawić się tam liczbami. Po prostu bądź ostrożny, a wtedy nigdy nie wiesz co.

Cechy:

W trybie kariery w grze PC Building Simulator zostaniesz menadżerem własnego warsztatu. Jest nawet przytulne biurko. I to na tych warsztatach pokażesz światu, jakim jesteś mistrzem wszystkiego.
Klienci będą prosić Cię o wszystko, od banalnej naprawy-upgrade'u po prośbę o zbudowanie komputera od podstaw. I nie zapomnij o księgowości i jakiej pracy, która nie przynosi pieniędzy?
W grze PC Building Simulator możesz eksperymentować z ogromną liczbą starannie modelowanych licencjonowanych komponentów od ulubionych producentów. Gdybyś miał oszustwo finansowe, który komputer byś zbudował?
Zbudowanie komputera własnymi rękami to coś bardzo trudnego, prawda? I tu i tam. Dzięki PC Building Simulator nawet twoja babcia zrozumie, jak komputer wygląda od wewnątrz, jak łączyć różne komponenty i co robią.

Wersja gry: 1.9.2 (42476)

Dodatkowa zawartość:
Ścieżka dźwiękowa (mp3)
DLC: Razer Workshop
DLC: zawartość Overclocked Edition
DLC: Good Company Case
DLC: Deadstick Case
DLC: Galaxy Edition Case
DLC: Republic of Gamers Workshop
DLC: Warsztat NZXT
DLC: Warsztaty Overclockers UK
DLC: Rozszerzenie Esports
DLC: Warsztat AORUS
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-15 09:40:53 [Aktualizuj]
Napisano: 27.01.2021 20:06
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse