Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: True Fear: Forsaken Souls Part 2 v.2.0.3 [GOG] (2018)REPACK BY XATAB

True Fear: Forsaken Souls Part 2 v.2.0.3 [GOG] (2018)REPACK BY XATAB torrent
Dodał: PROAC
21.11.2020 23:33
Kategoria: Przygodowe

Rozmiar: 614.06 MB
Seed'ów: 13
Leecher'ów: 1
Pobrań: 102

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
True Fear: Forsaken Souls Part 2 v.2.0.3 [GOG] (2018)REPACK BY XATAB

Tytuł: True Fear: Forsaken Souls Part 2
Gatunek: Przygodowe, Rekreacyjne
Producent: Goblinz
Wydawca: The Digital Lounge
Seria: True Fear
Data wydania: 2 listopada 2018
Wersja: v2.0.3
Język interfejsu i napisów: rosyjski, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, holenderski, portugalski, ukraiński

https://store.steampowered.com/app/935580/True_Fear_Forsaken_Souls_Part_2/True Fear: Forsaken Souls Part 2 to kontynuacja jednej z najlepiej ocenianych gier z gatunku horrorów, cenione za swoją historię i atmosferę.

Idziesz ulicą, której nie rozpoznajesz, mgła zwalnia twoje tempo do pełzania, gdy nagle oślepia cię ciemność. Zatrzymujesz się i patrzysz w górę, aby zobaczyć dom; świece migoczą w każdym oknie jak latarnia morska. Wspinając się po kilku schodkach do drzwi wejściowych, zdajesz sobie sprawę, że minęło wiele lat od ich ostatniego otwarcia - zostały one odpowiednio zabezpieczone rdzą. Niewytłumaczalnie, tak jak wiesz, że świece są dla ciebie, wiesz, że ktoś czeka w środku. Ktoś, kto został w tym domu, zanim żelazo zaczęło rdzewieć. Byli cierpliwi. Czekali od ponad dwóch dekad. Czekali na ciebie.

Minimalne:
System operacyjny: Windows Vista
Procesor: 1.5Ghz CPU: SSE2 instruction set support.
Pamięć: 1 GB RAM
Karta graficzna: DX9 (Shader model 2.0); 256MB
DirectX: Wersja 9.0
Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeniZainstaluj
Graj
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(1) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-24 15:33:04 [Aktualizuj]
Napisano: 26.11.2020 08:33
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse