Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Foundation (2019) [MULTi7-ENG] [GOG] [v 1.6.24.1028 Early Access] [DVD5] [exe]

Foundation (2019) [MULTi7-ENG] [GOG] [v 1.6.24.1028  Early Access] [DVD5] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
19.11.2020 03:50
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 1.15 GB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 1
Pobrań: 680

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

producent: Polymorph Games
wydawca: Polymorph Games

Premiera:
========================
1 lutego 2019 wczesny dostęp
2020
2020 Steam

Gatunek: Strategiczne ekonomiczne średniowiecze crowdfunding indie budowa miasta

Tryb gry: single player

Opis

Foundation to pierwsza gra założonego w 2016 roku kanadyjskiego stadia Polymorph Games. Firma powstała z inicjatywy Philippe?a Diona i Leo Carnaut-Delorda deweloperów, którzy byli jednymi z głównych twórców platformówki Chariot z 2014 roku.

User image

Mechanika
Opisywana produkcja jest city builderem osadzonym w średniowieczu. Tytuł łączy w sobie elementy znane z różnych produkcji, w tym Anno, SimCity i Crusader Kings II. Rozgrywka opiera się na kilku filarach. Najważniejszym z nich są zasoby wpływające na rozwój naszego miasta. Np. budowanie go w okolicy lasu sprawia, że mamy pod dostatkiem drewna, co znacznie ułatwia stawianie budowli z tego materiału czy zakładanie gospodarstw rolnych. Osada taka może jednak cierpieć na brak bardziej wytrzymałego materiału, np. kamienia.

Wzorem serii Anno Foundation umożliwia tworzenie skomplikowanych łańcuchów produkcyjnych, napędzających rozwój miasta. Na początku zabawy dysponujemy garstką osadników pozwalających położyć podwaliny pod przyszłe miasto. Wraz z rozwojem rolnictwa i przemysłu przyciągamy do siebie kolejnych mieszkańców, którym musimy zapewnić schronienie, pożywienie oraz pracę. Oczywiście zawsze należy pamiętać o zasobach i pieniądzach, które są niezbędne do wdrażania kolejnych zmian. Ostatecznym celem jest przekształcenie kilkunastoosobowej osady w potężną, dobrze prosperującą i chronioną średniowieczną metropolię z potężnym zamkiem, kościołem, rezydencjami, polami uprawnymi, młynami itd.

Foundation oferuje pełne wsparcie dla modyfikacji. Dzięki udostępnionym narzędziom gracze mogą tworzyć nowe jednostki, budynki, tereny, a nawet dodatkowe misje, którymi następnie dzielą się z innymi członkami społeczności albo wykorzystują do własnych celów.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1 lub nowszy (64-bitowy)
Procesor: dwurdzeniowy procesor 3 GHz
RAM: 4 GB pamięci RAM
Karta graficzna: GTX 660 / R7 370-3 GB pamięci wideo
Wolne miejsce na dysku twardym: 2 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę z pliku .exe.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

Wersja gry: 1.6.24.1028Screenshot / Wideo

User image
User image
User image
User image

https://www.youtube.com/watch?v=fRhLr
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-24 12:13:02 [Aktualizuj]
Napisano: 06.03.2021 16:24
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse