Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: CAPTAIN TSUBASA - RISE OF NEW CHAMPIONS V1.07 ENG

CAPTAIN TSUBASA - RISE OF NEW CHAMPIONS V1.07 ENG torrent
Dodał: Kalinkus28
14.11.2020 18:46
Kategoria: Sportowe

Rozmiar: 17.51 GB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 0
Pobrań: 2879

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
producent: Tamsoft
wydawca: Bandai Namco Entertainment
Strona oficjalna
data premiery gry: 28 sie 2020 PC PS4 Switch

Captain Tsubasa: Rise of New Champions jest grą sportową bazującą na licencji anime Kapitan Tsubasa (Kapitan Jastrząb), bardzo popularnego w naszym kraju w latach 90. W tytule tym możemy znaleźć liczne postacie i elementy charakterystyczne dla tamtego dzieła (choćby tzw. „superstrzały”). Tytuł charakteryzuje się zręcznościowym i łatwym do opanowania modelem rozgrywki. Za jego opracowanie odpowiada studio Tamsoft (twórcy serii Senran Kagura).

Wydawcą jest firma Bandai Namco Entertainment. Fabuła Captain Tsubasa: Rise of New Champions korzysta z uniwersum znanego z mangi Kapitan Tsubasa, stworzonej przez Yoichiego Takahashiego, a także opartego na niej anime. Dzieła te opowiadają o karierze piłkarskiej młodego i wyjątkowo utalentowanego Japończyka - Tsubasy Ozory. W grze możemy zobaczyć liczne postacie znane z kart mangi i ekranu telewizora, takie jak tytułowy Tsubasa, jego rywal Kojiro Hyuga czy bramkarz Genzo Wakabayashi.

Mechanika Captain Tsubasa: Rise of New Champions nie przywiązuje dużej wagi do realizmu. Model rozgrywki jest tutaj bardzo zręcznościowy i dynamiczny, a zasady mają być łatwe do opanowania dla niemal każdego gracza - kluczowe są widowiskowość i dobra zabawa.

W czasie gry możemy używać różnego rodzaju specjalnych manewrów - np. niezwykle mocnych lub technicznie zaawansowanych strzałów (które czasem dosłownie rozrywają siatkę w bramce i wybijają dziury w ścianach) czy też niesamowitych defensywnych zagrań, które służą do omijania lub oszukiwania rywali.

Tryby gry Captain Tsubasa: Rise of New Champions oferuje szereg trybów rozgrywki - części z nich możemy doświadczać samotnie, zaś inne służą do gry w trybie multiplayer. Kwestie techniczne Captain Tsubasa: Rise of New Champions posiada ładną, trójwymiarową oprawę graficzną, która została opracowana w taki sposób, by postacie i świat gry przypominały to, co fani znają z anime (wykorzystano w tym celu znaną technikę cel-shadingu). Nie brakuje tu także widowiskowych efektów świetlnych, które towarzyszą zagraniom wykonywanym przez bohaterów. Całość prezentuje się całkiem dobrze i powinna zadowolić miłośników marki.

Źródło: https://www.gry-online.pl/gry/captain-tsubasa-rise-of-new-champions/z15a56

Wymagania sprzętowe Captain Tsubasa: Rise of New Champions
PC Windows
PC Windows

Minimalne: Intel Core i5-650 3.2 GHz / AMD Phenom II X6 1100T 3.3 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTS 450 / 2 GB Radeon HD 6970 lub lepsza, 37 GB HDD, Windows 7 64-bit

Zalecane: Intel Core i3-6100 3.7 GHz / AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750 Ti / Radeon HD 7870 lub lepsza, 37 GB HDD, Windows 10 64-bit
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-28 14:43:25 [Aktualizuj]
Tagi captain tsubasa rise champions
Napisano: 19.05.2021 04:34
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse