Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Taylor Anderson - cykl Niszczyciel tom 1-5 [ebook PL] [PDF]

Taylor Anderson - cykl Niszczyciel tom 1-5 [ebook PL] [PDF] torrent
Dodał: Ishimura
05.11.2020 04:32
Kategoria: Fantastyka, sci-fi

Rozmiar: 7.70 MB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 0
Pobrań: 27

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

aylor Anderson
cykl Niszczyciel tom 1-5
powieść historyczna
[ebook PL]
format [PDF]

Opis

1.W oku cyklonu
2.Krucjata
3.Malstrom
4.Pomruki burzy
5.Przypływ

II wojna światowa. Podczas bitwy na Morzu Jawajskim amerykański niszczyciel Walker trafia w dziwny szkwał. Po wyjściu na spokojne wody załoga odkrywa, że znalazła się w innym świecie, choć wciąż jest to Ziemia. Tyle że panują na niej zajadłe, jakkolwiek rozumne gady, a rasa inteligentnych ssaków, przypominających lemury stworzeń żeglujących na olbrzymich statkach, znajduje się w defensywie. Wciągnięta przypadkiem w ich konflikt załoga Walkera przystępuje do nowej, ale równie wyczerpującej wojny?
Pierwsza część cyklu Niszczyciel? otwiera długą jak dotąd czterotomową opowieść wykreowaną z wielką znajomością zagadnień marynistycznych i nawiązującą do najlepszych tradycji militarnej SF.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-05-05 21:37:44 [Aktualizuj]
Napisano: 19.05.2021 04:16
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse