Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Zrob to dobrze! - Fallo! (2003) [720p DVDRip] [x264 AC3] [Sub PL]

Zrob to dobrze! - Fallo! (2003) [720p DVDRip] [x264 AC3] [Sub PL] torrent
Dodał: marc.bluszcz
04.11.2020 23:54
Kategoria: Komedia

Rozmiar: 3.28 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 1
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info / Info:
Genre / Gatunek: Komedia erotyczna
Country / Kraj: Włochy
Running time / Czas trwania: 1h28
Release date / Data premiery: 2003r.
Directed by / Reżyseria: Tinto Brass

Description / Opis:
Fallo! to włoski film z 2003 roku napisany wspólnie i wyreżyserowany przez Tinto Brass. Film znany jest w języku angielskim jako Do It! i prywatny. Tytuł brzmi „Fallo!” co oznacza po włosku zarówno „Do It”, jak i „Fallus”, a sam film składa się z serii 6 niezależnych winiet.

Winiety:
ALIBI: Cinzia (Sara Cosmi) obchodzi w Casablance siódmy rok małżeństwa ze swoim mężem. Winieta zaczyna się od tego, że mąż zmusza Cinzię do seksownej rozmowy o wizycie u ginekologa. Następnie mąż aranżuje dla niej seks z Ali, pracownikiem hotelu. Zapewnia niechętną Cinzię, że wszystko stanie się naturalnie, co doprowadzi do tego, że zarówno mąż jak i Ali będą uprawiać seks z Cinzią.
MONTAŻ ALTERNATYWNY: Stefania (Silvia Rossi) jest żoną wybitnego dziennikarza telewizyjnego Luigiego (Andrea Nobili), która wpada w furię, gdy dowiaduje się, że jej mąż ma romans z Eriką (Federica Tommasi). Podejmuje romans z nowym kochankiem reżyserem telewizyjnym Bruno (Max Parodi). Zawiera scenę z krótką penetracją palcem z Federicą Tommasi i seksem oralnym z Andreą Nobili.
2 SERCA W 1 CHACIE: Słodka Katarina Alto Adige (Raffaella Ponzo) jest hojnie opłacana za spotkanie z perwersyjną Frau Berthą (Virginia Barrett), niemiecką dominą i jej męskim niewolnikiem w małym tyrolskim pensjonacie. Schemat został skomponowany przez jej chłopaka, neapolitańskiego szefa kuchni Cyrusa (Stefano Gandolfo), aby mogli oni otworzyć jego własną restaurację.
WYBUCHY RADOŚCI: Raffaella (Angela Ferlaino) opowiada mężowi historie o swoich sprawach, z których niektóre są bardzo dziwne. Jej mąż to lubi i zachęca ją, by nadal go zdradzała.
HONNI SOIT QUI MAL Y PENSE: W pięknej miejscowości Cap d'Agde, Anna (Maruska Albertazzi), bawi się swobodnie z panią Helen (Grazia Morelli) i jej mężem, szkockim satyrykiem panem Noel (Antonio Salines).
MÓW MI ŚWIŃSTWA: Wenecka Rosy (Federica Palmer) jest na swoim miesiącu miodowym z mężem w Londynie i decyduje się na wyzwanie, że musi uprawiać seks publicznie.

Starring / Obsada:
Sara Cosmi Cinzia
Massimiliano Caroletti Gianni
William De Vito Ali
Maruska Albertazzi Anna
Raffaella Ponzo Maid
Virginia Barrett Frau Bertha
Tinto Brass Voyeur

Technical data / Dane techniczne:
General: Matroska 3.27 GiB, 1h28m
Video: 5 080 kb/s, 1280*720 (16:9), at 23.976 (24000/1001)FPS, AVC
Sound: Italian, 192 kb/s, 48 kHz, 2 channels, AC-3 (Dolby Digital)
1st Subs: Polish, UTF-8
2nd Subs: English, UTF-8

Trailer / Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=OIfsMEF_zuI

Tags / Tagi:
Tinto Brass, Fallo, Do it, Private, Zrób to dobrze, komedia erotyczna, Marc Bluszcz

Comment / Komentarz:
Torrent by Mar© Bluszcz
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-12-31 13:38:42 [Aktualizuj]
Tagi tinto_brass fallo do_it private zrob_to_dobrze komedia_erotyczna marc_bluszcz
Napisano: 20.01.2021 19:55
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse