Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: JON LORD - BEYOND THE NOTES-LIVE (2004) [DVDRIP]

JON LORD - BEYOND THE NOTES-LIVE (2004) [DVDRIP]   torrent
Dodał: Ishimura
30.10.2020 06:30
Kategoria: Koncerty

Rozmiar: 2.16 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 25

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...

FASZYZM TO NIE PATRIOTYZM...

VIDEO - 688x384 (1.79:1), 25 fps, XviD build 63 1902 kbps avg, 0.29 bit/pixel
UDIO - 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, 448.00 kbps avg

Co raz bardziej podoba mi się ruch panujący wokół wielkiej rodziny Deep Purple. Wielbiciele tej zasłużonej dla muzyki rockowej kapeli niespecjalnie byli rozpieszczani ilością premierowego materiału po wielkim powrocie w 1984 roku. Siedem studyjnych płyt w ciągu dwudziestu lat, kilka mniej lub bardziej udanych albumów koncertowych, w większości obliczonych raczej na wyciagnięcie kolejnych paru złotych z naszych kieszeni.

Przyznacie, że trudne było życie purpurowego fana. Inaczej wyglądała sprawa muzyków nie grających już w macierzystej kapeli. Blackmore po odejściu z DP w krótszym czasie wydał proporcjonalnie więcej płyt, Turner podobnie, nie wspominając niestrudzonego Hughesa, który postanowił nadrobić stracony czas, w którym bardziej zajmował się nałogami niż komponowaniem muzyki. I podobnie stało się z Jonem Lordem. Pamiętam, jak dotarły do mnie pierwsze informacje o jego odejściu, kiedy w kilku wywiadach stwierdził, że chce odpocząć i zająć się komponowaniem muzyki klasycznej. Klasyka to nie rock i wymaga więcej czasu. Pomyślałem sobie, że teraz to dopiero poczekam sobie na coś premierowego. Całe szczęście, że mój czarny scenariusz nie spełnił się. Trzy wydawnictwa DVD: "The Hoochie Coochie Men Live At The Basement" (także na CD), "Lord With Pictures" i "50 Jahre Rock" (program Thomasa Gottschalka dla niemieckiej telewizji z kwietnia 2004 roku - Lord występuje w czterech nagraniach, m. in. "Smoke On The Water") oraz premiera klasycznego dzieła "Boom Of The Tingling Strings" (na razie tylko na żywo, są plany wydania na płycie) pokazało wyraźnie dużą aktywność Jona. I kiedy w zeszłym roku pojawił się w sklepach nowy album "Beyond The Notes" byłem w pełni usatysfakcjonowany. Ale jak się okazało nie był to koniec niespodzianek. W grudniu, bez specjalnych zapowiedzi pojawiło się jeszcze jedno wydawnictwo Lorda. Koncert DVD "Beyond The Notes Live" zarejestrowany 5 października 2004 w Vulkanhalle w Kolonii. Co za szybkość, w dwa miesiące po nagraniu, już na sklepowych półkach Występ ten jest dla mnie jednym z najlepszych, jakie widziałem w życiu. Cały materiał z ostatniej płyty (brak tylko "Miles Away") przeplatany największymi klasykami ze słynnej "Sarabandy". Usłyszymy więc tutaj utwór tytułowy, "Pavane", "Gigue" i "Bouree". Nie zabraknie dwóch nagrań z przedostatniego albumu: "Sunrise" i "Pictured Within" a także kompozycji wielkiego przyjaciela Jona George?a Harrisona "Here Comes The Sun". Jona w koncertowaniu wspomagają orkiestra The Trondheim Soloists oraz Miller Anderson, Sam Brown i, co jest szczególnie wzruszające, niezapomniana Frida z legendarnej Abby. Super koncert, wstyd go nie poznać. Trzeba także mieć nadzieję, że ktoś wreszcie się odważy i zaprosi Mistrza z koncertami do naszego kraju. Może być pewny pełnej sali i wielkiego widowiska

Witek Terlecki

1. Sunrise / Picture Within
2. Sarabande
3. I?ll Send You A Postcard
4. Cologne Again
5. Pavane
6. Gigue
7. A Smile When I Shook His Hand / Here Comes The Sun
8. One From The Meadow
9. Unsquare Dance
10. November Calls
11. The Telemann Experiment
12. The Sun Will Shine Again
13. De Profundis
14. Bouree

Jon Lord - Piano, Hammond Organ
Mario Argandona - Percussion, Guitar, Vocals
Urs Fuchs - Bass
Paul Shigihara - Guitars
Matthias Krauss - Keyboards
Bert Smaak - Drums
Susanne Heitmann - Flute, Clarinet
Sabine van Baaren - Vocals, Percussion
Emila Amper - Keyed Fiddle
Miller Anderson - Vocals

https://www.youtube.com/watch?v=KrMYyyVL_FU

INITIAL SEEDING. SEED 14:30-22:00.
POLECAM

START JUTRO PO PRACY... 100 Antifascist
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-10 13:53:12 [Aktualizuj]
Napisano: 04.03.2021 17:16
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse