Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Język polski. Poradnik Profesora Andrzeja Markowskiego - Andrzej Markowski. [PL] [pdf]

Język polski. Poradnik Profesora Andrzeja Markowskiego - Andrzej Markowski. [PL] [pdf]   torrent
Dodał: Ishimura
29.10.2020 07:46
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 0.00 KB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Tytuł: Język polski. Poradnik Profesora Andrzeja Markowskiego
Rok:
Wydawca:
Format: pdf

Opis

Warszawa: Wilga, 2003. 496 s. ISBN:83-7156-855-X.<div class="bb-sep"></div>Nowoczesny "Poradnik językowy profesora Markowskiego" zawiera podsumowanie ponadtrzydziestoletniej pracy nad współczesną polszczyzną, obejmuje wszystkie najistotniejsze kwestie, mogące budzią pytania i wątpliwości językowe, i podaje ich kompetentne rozstrzygnięcie.<br/>Jest to książka niezbędna dla każdego, kto chce nie tylko dobrze mówić i pisać po polsku, lecz wiedzieć, dlaczego należy wybrać tę lub inną formę językową.<br/>Poradnik - dzięki swojej przejrzystej formie - umożliwia bardzo szybkie odnalezienie odpowiedzi. Ma 5 głównych działów (ortografia, fleksja, składnia, frazeologia, wymowa), z których każdy zawiera po kilkanaście grup i podrozdziałów. Ponadto na końcu poradnika zamieszczone są ćwiczenia językowe wraz z kluczem oraz indeks omówionych wyrazów i ich form.<br/>Poradnik to:<br/>- Użyteczny przewodnik po współczesnej polszczyźnie<br/>- Zbiór i podsumowanie niezbędnych informacji o języku polskim<br/>- Pomoc w rozstrzyganiu wszelkich wątpliwości językowych<br/>- Poradnik dla każdego, kto chce mówią i pisać poprawnie<br/>- Książka przyjazna odbiorcy i praktyczna w użyciu
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-10-22 07:46:01 [Aktualizuj]
Napisano: 06.10.2022 03:17
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse