Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Baldur&#39s Gate III / Baldur&#39s Gate 3 (2020) [MULTi7-PL] [GOG-InsaneRamZes] [v 4.1.85.1780 Early Access] [DVD9] [exe]

Baldur&#39s Gate III / Baldur&#39s Gate 3 (2020) [MULTi7-PL] [GOG-InsaneRamZes] [v 4.1.85.1780  Early Access] [DVD9] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
28.10.2020 20:46
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 63.79 GB
Seed'ów: 7
Leecher'ów: 0
Pobrań: 146

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

producent: Larian Studios
wydawca: Larian Studios

Premiera:
======================
6 października 2020 wczesny dostęp
2021 Steam

Gatunek: RPG fantasy turowe widok izometryczny Dungeons & Dragons kooperacja klasyczne RPG Find Your Next Game

Tryb gry: single / multiplayer

Opis

Baldur?s Gate 3 to trzecia odsłona kultowego cyklu gier RPG, zapoczątkowanego w 1998 roku przez studio BioWare. Produkcja została opracowana przez zespół Larian Studios, który zdobył światową sławę dzięki bestsellerowej serii Divinity, a powstawała pod okiem sprawującej pieczę nad marką firmy Wizards of the Coast. Jej mechanikę oparto natomiast na piątej edycji papierowego systemu RPG Dungeons & Dragons, aczkolwiek pewne jego elementy zostały zmienione w taki sposób, by lepiej pasowały do gry wideo.

User image

Fabuła
Akcja gry Baldur's Gate 3 toczy się około stu lat po wydarzeniach przedstawionych w Tronie Bhaala, czyli dodatku do gry Baldur's Gate II: Cienie Amn. Zawiązanie akcji następuje w momencie, w którym tytułowe miasto Wrota Baldura zostaje najechane przez przedstawicieli złowrogiej rasy Illithidów (Łupieżców Umysłu). Nim odważnym jeźdźcom na smokach udaje się przegonić agresorów, ci obracają w ruinę część zabudowy. Ponadto porywają na pokład swojego statku Nautiloda wielu mieszkańców metropolii, by poddać ich straszliwemu procesowi zwanemu ceramorfozą. Polega on na tym, że mózg nosiciela zostaje zainfekowany zarodkiem Łupieżcy Umysłu, który stopniowo go wyżera, a w konsekwencji w pełni go zastępuje. Po kilku dniach rozpoczyna się natomiast proces fizycznej transformacji gospodarza, który w rezultacie staje się nowym Illithidem.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7/8/10 (x64)
Procesor: Intel i5-4690 / AMD FX 4350
RAM: 8 GB pamięci RAM
Karta graficzna: Nvidia GTX 780 / AMD Radeon R9 280X, DirectX 11
Miejsce na dysku: 83 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę z pliku .exe.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

Wersja gry: 4.1.83.5246 Wczesny dostęp

JĘZYK ZMIENIAMY Baldurs Gate 3/DATA/Localization/language

PS. Pamiętaj, że musisz mieć wolne miejsce na dysku systemowym, ponieważ pliki tymczasowe są na niego rozpakowywane podczas instalacji.

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

User image
User image
User image
User image

https://www.youtube.com/watch?v=B9hU6UJX
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-14 15:46:07 [Aktualizuj]
Napisano: 22.06.2021 23:04
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse