Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Total War: Three Kingdoms (2019)(v1.5.3 + 7 DLCs, MULTi13) [FitGirl ]

Total War: Three Kingdoms (2019)(v1.5.3 + 7 DLCs, MULTi13) [FitGirl ] torrent
Dodał: PROAC
23.10.2020 21:31
Kategoria: Strategiczne

Rozmiar: 23.56 GB
Seed'ów: 60
Leecher'ów: 28
Pobrań: 3537

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Total War: Three Kingdoms (2019)(v1.5.3 + 7 DLCs, MULTi13) [FitGirl ]
INFO


Wydanie FITGIRL: 10 Lipca 2019
Premiera Gry: 23 Maja 2019 - 25 Czerwca 2019 (Patch V1.1.0)
Gatunek: Strategiczne, Ekonomiczne, RTS, Turowe, Starożytność, Strategiczne Wojenne, Chiny
Producent: Creative Assembly
Wydawca: SEGA

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański-Meksykański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Koreański, Turecki, Rosyjski, Czeski, Polski


Zawartość Dodatkowa:

- Total War Three Kingdoms - Reign Of Blood
- Total War Three Kingdoms - Yellow Turban Rebellion


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - 1.5.3 + 7 DLCsOPIS


Total War: Three Kingdoms jest grą strategiczną łączącą rozgrywkę turową z rozgrywanymi w czasie rzeczywistym widowiskowymi bitwami, w czasie których kontrolujemy potężne armie. Produkcja jest dwunastą główną odsłoną popularnego cyklu Total War. Za jej stworzenie – tak jak w przypadku wszystkich poprzednich części – odpowiada brytyjskie studio Creative Assembly, wydawcą zaś została firma Sega.

Akcja Total War: Three Kingdoms toczy się w starożytnych Chinach. Start kampanii przypada na rok 190 n.e., czyli schyłek dynastii Han – w tzw. Epoce Trzech Królestw, w czasie której dzisiejsze Państwo Środka było miejscem podzielonym i rozdartym przez wewnętrzne konflikty. Gracz wciela się w jednego z kilkunastu dowódców opisanych w eposie Opowieści o Trzech Królestwach i podejmuje próbę zjednoczenia krainy.

Total War: Three Kingdoms oferuje model rozgrywki znany z poprzednich części serii. Mamy więc do czynienia ze strategią, w której rozgrywka podzielona jest na dwie części. Pierwszą jest mapa strategiczna, na której bawimy się w trybie turowym, dowodząc całą frakcją, przemieszczając armie i zarządzając gospodarką. Odpowiadamy również za rozbudowę miast, rozwój technologiczny czy kontakty dyplomatyczne.

Druga część gry to bitwy, które są prowadzone w czasie rzeczywistym. W ich trakcie kontrolujemy wielkie armie, ustawiając wojska w formacje, wydając rozkazy ataku lub odwrotu i podejmując różnego rodzaju decyzje taktyczne. Musimy też odpowiednio wykorzystywać broń oraz zdolności specjalne poszczególnych wojsk i bohaterów, a także reagować na działania przeciwnika. Co ważne, bitwy nie zawsze toczą się na otwartym polu, a siły biorące w nich udział nie muszą być równe – uczestniczymy też w oblężeniach i zasadzkach.

W tej odsłonie studio Creative Assembly wzbogaciło swoje dzieło o kilka nowych rozwiązań. Przykładem może tu być system Guanxi, który sprawia, że herosi pojawiający się w kampanii są znacznie bardziej wyraziści – mają swoją osobowość, motywacje i cele, a także wrogów oraz przyjaciół. Usprawniono też sposób, w jaki gra łączy turową warstwę strategiczną z taktycznymi bitwami – działania podejmowane w trakcie starć mają teraz większe znaczenie.

W Total War: Three Kingdoms możemy grać samotnie albo z innymi. Podstawą rozgrywki jest rozbudowana kampania fabularna, którą możemy rozgrywać także w kooperacji z drugą osobą. Istnieje też opcja toczenia pojedynczych bitew – zarówno z człowiekiem, jak i przeciwnikiem sterowanym przez AI.

Total War: Three Kingdoms posiada bardzo atrakcyjną, trójwymiarową grafikę. Lokacje są pełne detali, zwłaszcza rozpoznawalne prawdziwe miejsca takie jak np. Wielki Mur czy rzeka Jangcy. Okazale wypadają również poszczególne jednostki (tak ich modele, jak i animacje), dobre wrażenie robi nawet interfejs użytkownika. W oprawie graficznej można dostrzec wyraźną inspirację prawdziwymi chińskimi dziełami sztuki. Zabawę umila nam klimatyczna ścieżka dźwiękowa, bardzo dobrze oddająca atmosferę dawnych Chin.

Gra Total War: Three Kingdoms otrzymała po premierze wsparcie dla modów. Można je instalować poprzez Warsztat Steam.


WYMAGANIA
Minimalne: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 Ti / Radeon HD 7850 lub lepsza, 60 GB HDD, Windows 7 64-bitINSTALACJA
Czas Instalacji: 10-30 Min (zależne od wydajności PC)

Możliwość Selektywnego Wyboru Pobierania - 12.43 GB1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-21 20:30:05 [Aktualizuj]
Napisano: 29.11.2020 13:43
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse