Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: PORT.ROYALE.4.V1.1 PC ENG

PORT.ROYALE.4.V1.1 PC ENG torrent
Dodał: Kalinkus28
05.10.2020 13:33
Kategoria: Strategiczne

Rozmiar: 7.10 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
producent: Gaming Minds Studios
wydawca: Kalypso Media
wydawca PL: Koch Media Poland
Strona oficjalna
data premiery gry:
25 wrz 2020 PC PS4 XONE

Czwarta odsłona serii strategii ekonomicznych firmy Kalypso Media. W Port Royale 4 naszym zadaniem jest stworzenie gospodarczego imperium na wyspach XVII-wiecznych Karaibów. Musimy produkować towary, nawiązywać stosunki handlowe z miastami i dowodzić okrętami w turowych bitwach.

Mechanika
Akcja gry toczy się w XVII wieku na Karaibach. Wcielamy się w gubernatora niewielkiej osady, którego celem jest stworzenie imperium obejmującego wiele wysp. Port Royale 4 koncentruje się na aspekcie ekonomicznym. Podczas zabawy możemy postawić pięćdziesiąt typów budynków, z czego połowa jest strukturami służącymi do produkcji różnego rodzaju dóbr. Gracz musi rozwijać gospodarkę i nauczyć się odpowiednio bilansować wydatki oraz inwestycje.

Kluczową rolę w rozgrywce pełni handel, w ramach którego możemy prowadzić biznes z 60 miastami. Towary transportujemy drogą morską, więc bardzo istotne jest tworzenie szlaków omijających niebezpieczne rejony, takie jak wody sztormowe. W grze wprowadzono specjalny tryb mapy, który ukazuje nam kierunek i siłę prądów morskich, co pozwala zoptymalizować nasze trasy. Poza rozwojem ekonomicznym zajmujemy się również dowodzeniem żaglowcami w trakcie taktycznych bitew morskich, które po raz pierwszy w historii cyklu rozgrywane są w trybie turowym. W grze znajdziemy 18 rodzajów statków, wzorowanych na autentycznych jednostkach z XVII wieku
Źródło: https://www.gry-online.pl/gry/port-royale-4/z158d0
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-09 11:55:45 [Aktualizuj]
Tagi port royale
Napisano: 29.11.2020 13:48
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse