Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: No man’s Sky (v3.01 / Build 5581782 / Origins Update + DLC + Multiplayer + MULTi14) – [DODI Repack]

No man’s Sky (v3.01 / Build 5581782 / Origins Update + DLC + Multiplayer + MULTi14) – [DODI Repack] torrent
Dodał: PROAC
30.09.2020 16:37
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 6.39 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
No man’s Sky (v3.01 / Build 5581782 / Origins Update + DLC + Multiplayer + MULTi14) – [DODI Repack]

producent: Hello Games
wydawca: Hello Games
data premiery gry: 12.08.2016/19.02.2020 (DLC)
Gatunek: Akcji | FPP | TPP | science fiction | sandbox | kosmiczne | multiplayer | indie | kooperacja | statki kosmiczne | crafting | przygodowe gry akcji | eksploracyjneNo Man's Sky to wydany na PC kosmiczny sandbox, łączący dwa bardzo dobrze znane graczom gatunki. Gra pozwala bowiem na eksplorowanie galaktyki z kokpitu statku, niczym w klasycznych symulatorach kosmicznych, a jednocześnie oferuje również szansę na zwiedzanie powierzchni planet, co zrealizowane zostało w stylu znanym z pierwszoosobowych strzelanek. Produkcja powstała w mającym na koncie serię Joe Danger studiu Hello Games i jest zdecydowanie najbardziej ambitnym z jego dotychczasowych projektów. Autorzy opisują swoje dzieło jako hołd złożony starym powieściom science fiction, z których tytuł czerpie pełnymi garściami, zarówno pod względem fabuły, jak i stylu wizualnego. No Man's Sky zapowiedziano pod koniec 2013 roku. Początkowo nie ujawniono platform sprzętowych, ale po kilku miesiącach autorzy potwierdzili, że gra zadebiutuje na PlayStation 4, a w jakiś czas potem ukaże się na pecetach. Ostatecznie opóźnienie premiery na PC wyniosło raptem trzy dni w stosunku do konsoli. Pod względem zawartości oba wydania są identyczne, ale gracze pecetowi posiadający mocny sprzęt mogą uzyskać grafikę lepszą niż to, co oferuje PlayStation 4, np. poprzez podwyższenie rozdzielczości.

Akcja gry osadzona jest w bliżej nieokreślonej przyszłości. Zabawa rozgrywa się w proceduralnie wygenerowanej galaktyce, złożonej z ponad osiemnastu trylionów planet – co w praktyce oznacza, że niezależnie od tego, jak wiele osób kupi ten tytuł i jak długo będzie w niego grać, większość zakątków uniwersum pozostanie nieodkryta. Proceduralnie wygenerowany został praktycznie każdy element wirtualnego świata. W ten sposób stworzono układy planetarne oraz wchodzące w ich skład planety, wszelaką florę i faunę wraz ze schematami zachowań, różne struktury geologiczne, a także pojedynczych kosmitów zamieszkujących nieliczne budynki i stacje kosmiczne. Ważne jest jednak to, że galaktyka, którą zwiedzają gracze, jest wspólna dla wszystkich, a nie tworzona na nowo przy każdym rozpoczęciu gry. Dzięki temu fani mogą dzielić się koordynatami prowadzącymi do odkrytych planet i gdy inni użytkownicy udadzą się pod wskazane współrzędne, znajdą dokładnie to samo, co ich poprzednicy. No Man’s Sky nie oferuje tradycyjnej kampanii fabularnej – jest to prawdziwy sandbox i nic tu nie ogranicza swobody działania graczy. Do podróży oraz ulepszania statku motywuje nas zadanie dostania się do centrum galaktyki i odkrycia, co się tam znajduje. Osiągnięcie tego powinno zająć minimum trzydzieści godzin, ale potem możemy bez końca kontynuować zabawę. Rozgrywkę zaczynamy w losowo wybranym miejscu na obrzeżach galaktyki.No Mans Sky Living Ship

Studio Hello Games opublikowało kolejną - oznaczoną numerem 2.3 - aktualizację No Man's Sky. Najważniejszą nowością są żyjące statki kosmiczne, które należy sobie wyhodować.

Biologiczne okręty są generowane proceduralnie. Wraz ze wspomnianym rodzajem maszyn pojawiła się specjalna gałąź technologii z organicznymi częściami, które pozwalają dostosować jednostkę do własnych preferencji.

Każdy statek gracze muszą jednak sobie wyhodować. Realizując serię misji wejdą w posiadanie jaja, z którego po wykluciu w inkubatorze wydostanie się żyjący środek transportu. Oczywiście w toku zabawy użytkownicy zdobędą też następne jaja.
Aktualizacja urozmaica również eksplorację kosmosu. W trakcie podroży między planetami natkniemy się na tajemnicze obiekty i „dziwne formy życia” - twórcy podkreślają, że spotkania z nimi są niebezpieczne, ale mogą zaowocować cennymi nagrodami.

Kolejną nowością są międzygwiezdne postacie niezależne, które skontaktują się z graczem za pomocą komunikatora. Większość NPC-ów to handlarze z określonymi przedmiotami, choć autorzy sugerują, że niektórzy zlecą dodatkowe misje.
Zaimplementowano też funkcje ułatwiające rozgrywkę. Dodano na przykład przycisk, umożliwiający natychmiastowe dzielenie przedmiotów w ekwipunku, a także opcję grupowego startowania w nadświetlną w trybie sieciowym. Do tego usunięto błędy i usterki.

W No Man's Sky gracze eksplorują kosmos i odwiedzają generowane proceduralnie planety. Gra na początku wzbudzała kontrowersje ze względu na brak wielu obiecywanych przed premierą funkcji, ale szeregiem aktualizacji rozbudowano i zmodyfikowano projekt.Minimalne: Intel Core I3 2.9 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1536 MB GeForce GTX 480 lub lepsza, Windows 7


Repack Features

Based on Steam Release By chronos
Mr_Goldberg crack (applied), Online-Fix (for multiplayer thx to 0xdeadc0de) and original files available after install in _Backups and Cracks folder
Game version: v3.01 / Build 5581782 / Origins Update
Included add-on: Horizon Omega Ship
Language : MULTi14
Audio : MULTi13
Change Language in '' Binaries / steam_settings / settings / language.txt ''
Repack Size : 6.4 GB
Final Size : 11 GB
Lossless repack , Nothing removed OR re-encoded
Install Time : 4 - 6 mins
Repack By DODI
PZ SEED , DONT HIT & RUN


User image
User imageOcena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-05 09:38:12 [Aktualizuj]
Napisano: 02.03.2021 11:05
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse