Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: SUBMOTION ORCHESTRA - KITES (2018) [WMA]

SUBMOTION ORCHESTRA - KITES (2018) [WMA]   torrent
Dodał: Ishimura
24.09.2020 04:15
Kategoria: Alternatywna

Rozmiar: 0.00 KB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...

NACJONALIZM UCZY BYCIA DUMNYM Z RZECZY, KTÓRYCH SIĘ NIE ZROBIŁO I
NIENAWIŚCI DO LUDZI, KTÓRYCH SIĘ NIE SPOTKAŁO

Nie ulega wątpliwości, że zarówno wykonywanie, jak i słuchanie muzyki ma wpływ na emocje. Zdają sobie z tego sprawę również członkowie Submotion Orchestra, których piąty studyjny album jest jak sesja terapeutyczna niwelująca napięcie mięśniowe, wynikające z chaosu codzienności. Kites? podpowiada, jak dobierać muzykę, aby terapia była skuteczna.

Submotion Orchestra dali się poznać jako niemal zjawiskowe odkrycie muzycznej sceny drugiej dekady XXI wieku. Z racji odważnych dźwiękowych poszukiwań nieśmiało utożsamiono ich z nurtem jazzującej elektroniki. I mimo że na poprzednich wydawnictwach muzycy z Leeds potraktowali współczesne rytmy jedynie jako jeden, niekoniecznie najważniejszy, element swojej oryginalnej twórczości, Kites? to już ewidentnie produkt inteligentnego zadymionego, basowego grania. Inteligentnego, ponieważ poprzez subtelne, transowe aranżacje i eteryczne wokalizy przeznaczony jest raczej do kontemplacji niż kawiarnianego tła popularnych knajp dla snobów. Submotion Orchestra nie schlebiają modom. Rozważnie selekcjonują interesujące ich elektroniczne brzmienia, przez co Kites? zachowuje swój bezprecedensowy, nieporównywalny z niczym innym charakter.

Słychać to od samego początku, od utworu Prism?, w którym pięknie wybrzmiewają rezonujące wokale. Od spokojnego fortepianu, przez budujące tempo muzyczne tło aż do popisu elektronicznej perkusji i nostalgicznej trąbki przywołującej urok jazzowych fuzji lat 70-tych.

Dynamika tej płyty jest niezwykła. Zaraz po jazzowym otwarciu, Variations? rozpędza słuchacza prosto do inspirowanego muzyką klubową r?n?b, by chwilę później wyhamować indie-ambientowym Night?. Każda nuta fortepianu, każde uderzenie bębna i każda oktawa trąbki w tym utworze zasługuje na wyróżnienie.

Cały album został nagrany na żywo w Cube Studios w Cornwall, a produkcja Tommy?ego Evansa zasługuje na wielkie uznanie. Wszystkie wykorzystane instrumenty mają naturalne przepływy w swoich dźwiękowych wzorach a żaden ton nie jest skompresowany ani odcięty. Tak jak choćby w tytułowym Kites?, w którym z czystą gracją i pięknem balansujemy między jazzem a elektronicznym dubstepem. W połowie utworu, sekcja trąbki ustępuje miejsca klawiaturze, która z kolei miksuje się z perkusją w jeden symbiotyczny byt. W całym tym pięciominutowym utworze żaden pojedynczy instrument nie jest nachalny ani hałaśliwy.

Prawie na koniec pojawiają się przebłyski kompozycji klubowej na przykład w utworze Tunnel?, w którym ambientowe klimaty ustępują miejsca mrocznemu industrialowi. Ten fragment płyty jest niczym eksperyment na linearnym układzie listy utworów i być może jest też wskazówką w jakim kierunku będzie się rozwijać dalsza twórczość muzyków.

Submotion Orchestra tworzą dla wtajemniczonych. I dobrze, bo bez wyścigu z modą wyczarowują brzmienia urzekające i hipnotyzujące. Na przemian niepokoją jak Hitchcock i relaksują niczym lipcowe słońce.

Maciek Saskowski

1. Prism 5:05
2. Variations 4:26
3. Night 3:56
4. Kites 5:22
5. Bridge 4:07
6. Own 5:36
7. Branches 4:09
8. Youth 5:08
9. Tunnel 3:55
10. Alone 4:29

Bass Guitar, Synth [Synth Bass] Chris Hargreaves
Drums Tommy Evans
Keyboards, Arranged By [String Arrangements] Taz Modi
Percussion Danny Templeman
Trumpet, Flugelhorn, Arranged By [Horn Arrangements] Simon Beddoe
Vocals Ruby Wood

https://www.youtube.com/watch?v=Oun-tJQbcLo

POZWÓL POBRAĆ INNYM, NIE BĄDŹ ŚWINIĄ

INITIAL SEEDING. SEED 14:30-22:00.
POLECAM

START WIECZOREM... 100 Antifascist
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-09-17 04:15:27 [Aktualizuj]
Napisano: 28.10.2020 09:35
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse