Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: SANITY CONTROL - WAR ON LIFE (2020) [WMA]

SANITY CONTROL - WAR ON LIFE (2020) [WMA]   torrent
Dodał: Ishimura
24.09.2020 04:07
Kategoria: Alternatywna

Rozmiar: 0.00 KB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...

NACJONALIZM UCZY BYCIA DUMNYM Z RZECZY, KTÓRYCH SIĘ NIE ZROBIŁO I
NIENAWIŚCI DO LUDZI, KTÓRYCH SIĘ NIE SPOTKAŁO

Debiutancki album warszawskiego SANITY CONTROL to osiem mocnych, krótkich i konkretnych strzałów utrzymanych w stylistyce thrash metal/crossover z wpływami hardcore/punk. Jeśli lubisz BROKEN BONES, MOD, CRUMBSUCKERS, MUNICIPAL WASTE, CRYPTIC SLAUGHTER to ta płyta jest dla ciebie. Okładkę narysował Rafał Wechterowicz (Slayer, Metallica, Terror, Hirax, Lamb Of God). W składzie byli i obecni muzycy takich formacji jak SUNRISE, DAYMARES, CZERŃ, SO SLOW, CAST IN IRON.

W pizdę jeża Głównodowodzący Selfmadegod Records ma chyba jakiś szósty zmysł, wysoko rozwiniętą kobiecą intuicję, albo konszachty z Rogatym, bowiem ostatnimi czasy każde z Jego wydawnictw to konkretny strzał między węch a wzrok, niezależnie od tego, w jakim stylu metalowego łomotu poruszają się jego podopieczni. Tak więc tym razem Karol wyłuskał spod kamienia i wziął pod swoje skrzydła nasz, stołeczny Sanity Control i będzie promował ich na rynku Europejskim? i bardzo a dobrze, bo to bardzo dobre granie jest Ci czterej jegomoście rżną bowiem energetyczny, spuszczający konkretny , żywiołowy, korzenny Thrash Metal/Crossover, oparty na najlepszych, gatunkowych wzorcach. Nie jest to jednak przyjemny, ugłaskany, nowomodny, łatwo przyswajalny, imprezowy trasz dla gładko uczesanych japiszonów. Chłopaki nie ą się w tańcu, tylko bezkompromisowo, szczerze, brawurowo i z pasją nakurwiają, ile fabryka dała. Krótko, bezpośrednio, w mordę i na łańcuch Żadnego srania po kątach, czy lizania się po fujarach. Pure Thrash Till Death Bębny o punkowym zabarwieniu wspomagane pędzącym, wyrazistym basem jadą bezlitośnie i ciężko,w większości na pełnej piździe, agresywne, jadowite, pierwotnie bezkompromisowe riffy tną, niczym tatowa brzytwa, a zdrowo podkurwione, złośliwe, szydercze wokale plują słuchaczowi prosto w ryj żrącym kwasem. Żaden z utworów jakoś specjalnie się nie wyróżnia, jednak biorąc pod uwagę styl, w jakim poruszają się panowie z Sanity Control pewna powtarzalność i podobieństwo do siebie poszczególnych wałków oczywiście tu występuje, jeżeli jednak weźmiemy pod lupę energię, siłę i moc, jakie wylewają się z tego krążka, jest to tylko niewielki, mało istotny jak dla mnie szczegół, gdyż gatunek ten żyje tak naprawdę dzięki wspomnianej powyżej, wyrywającej z buciorów energii, a nie poprzez prezentowanie światu świeżego, awangardowego podejścia do metalowych dźwięków. Wojna z Życiem? kojarzy mi się z produkcjami DRI powstałymi po 1985 roku, wczesnymi materiałami demo Slashing Death i patentami, jakie można odnaleźć w twórczości Nuclear Assault z okresu Survive?. Brzmienie tej płyty wyprodukowanej przy pomocy nowoczesnego sprzętu wierne jest tradycji i gatunkowym wzorcom starej szkoły, dzięki czemu produkcja Kontroli Zdrowia Psychicznego poniewiera konkretnie i bezlitośnie. I cóż tu więcej dodać Świetna rzecz. Kolejny materiał, jaki ostatnimi czasy ukazał się pod banderą Selfmadegod Records. Szczerze polecam

Hatzamoth

1. War On Life
2. Rope
3. Paying Is Believing
4. Good Dogs
5. Swarm
6. Hunt
7. Enough
8. Dying Order

https://www.youtube.com/watch?v=LVHTyFnbhEM

POZWÓL POBRAĆ INNYM, NIE BĄDŹ ŚWINIĄ

INITIAL SEEDING. SEED 14:30-22:00.
POLECAM

START WIECZOREM... 100 Antifascist
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-09-17 04:07:27 [Aktualizuj]
Napisano: 28.10.2020 09:57
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse