Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: OVER THE VOIDS - HADAL (2020) [WMA]

OVER THE VOIDS - HADAL (2020) [WMA]   torrent
Dodał: Ishimura
23.09.2020 03:07
Kategoria: Alternatywna

Rozmiar: 298.29 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 1
Pobrań: 1

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...

NACJONALIZM UCZY BYCIA DUMNYM Z RZECZY, KTÓRYCH SIĘ NIE ZROBIŁO I
NIENAWIŚCI DO LUDZI, KTÓRYCH SIĘ NIE SPOTKAŁO

Hadal to najgłębsza z warstw oceanu, położona jeszcze niżej niż abisal. To miejsce, w które boją się zapuszczać nawet te pokryte świecącymi wypustkami maszkary, wyglądające jakby stworzyli je na spółkę Giger z Cronenbergiem. To miejsce obce, nieprzyjazne, zawieszone poza czasem. Zupełnie jak drugi album Over the Voids. pisze Noise Fanzine

Najnowsza dzieło tego projektu nosi tytuł Hadal? i nie da się ukryć: przypomina nam ono o zimie. Zacznę może jednak od tego, że płyta znakomicie mi siadła. Teoretycznie można tu napisać, że jest to płyta z klasycznie zagranym black metalem. Odłożyć pióro? i wyjść. Jednak to nie takie proste. Mamy tu black metal z dwóch różnych światów. Nie brakuje tu tradycyjnie brzmiącej napierdalanki w stylu wielkich bogów z północy. Nie można też tej płycie odmówić szeroko pojętego klimatu?. Są tu bardzo ciekawe zwolnienia, wpadające w ucho melodie, niebanalne rozwiązania wokalne. Ktoś może w tym momencie zwrócić uwagę, że przecież wszystko to można odnieść do poprzedniej płyty. Tak. Moim zdaniem w kwestii muzycznej nie zmieniło się znowu tak dużo, zmieniło się za to sporo, jeśli chodzi o konstrukcję płyty. Nie uświadczymy tu numeru dłuższego niż siedem minut. Całość wydaję się bardziej spójna i nie waham się użyć słowa: ciekawsza. Pierwsza płyta mi się bardzo podobała, ale to z tym materiałem już spędziłem więcej czasu niż z poprzednim? Najlepsze numery? Ciężko stwierdzić. Na pewno, jeśli kiedykolwiek odbędzie się koncert. Over the Voids? to będę czekał na numer Witchfuck?. Na żywo byłby to huragan. Wydaje mi się też, że nie przypadkowo do promocji materiału wybrano Corridors inside a glacier?. Bardzo zróżnicowany utwór, pokazujący, że po muzyce Over the Voids? wiele można się spodziewać.

Hadal? zdecydowanie mnie przekonał. Jest to płyta, która podoba mi się bardziej niż poprzednia i jestem przekonany, że w zestawieniu rocznym pojawi się dość wysoko. Polecam

Ocena: 9/10 (Pathologist)

Wydany trzy lata temu debiutancki krążek Over The Voids... nie zrobił na mnie jakiegoś specjalnie piorunującego wrażenie. Ot, "solidny black metal" można było stwierdzić i zamknąć temat. Dlatego też zapowiedź "Hadal" nie spowodowała w moim przypadku wypieków na twarzy równych tym u czternastolatki z chóru kościelnego, której wikary obiecał Snickersa za śpiewanie do mikrofonu. No ale wiadomo, że wszyscy lubimy niespodzianki, prawda? Taką oto mamy przed sobą, bowiem drugi album projektu The Fall'a, znanego wszem i wobec z takich hordów jak Medico Peste czy Owls Woods Graves to już zupełnie inny poziom. "Hadal" jest naturalnym rozwinięciem myśli z debiutu, jednak na zdecydowanie wyższym poziomie. Niby muzycznie niewiele się zmieniło. Nadal mamy tu do czynienia z black metalem mocno inspirowanym Skandynawią, głównie norweskimi krajobrazami. Różnica jest jedna i zasadnicza. Riffy Ta płyta pełna jest zimnych jak lodowy sztylet i drapieżnych zagrań, jednocześnie agresywnych i melodyjnych, wplatających się w zwoje mózgowe i raniących do utraty przytomności. Dziewięć zawartych tutaj utworów to węże kuszące do nadgryzienia zakazanego jabłka, którym nie sposób się oprzeć. Żaden z nich nie wychyla głowy ponad inne, ten materiał jest wyjątkowo równy i spójny, trzymający za szmaty od początku do końca. Bardzo dużo tu rozwiązań podobnych do Mgły czy wczesnej Furii, jednak Over the Voids..., mimo iż czerpią z podobnych wzorców, robią to poniekąd na swój własny sposób. A nawet jeśli chwilami bezczelnie kopiują, to robią to w taki sposób, że ja najzwyczajniej mam to w dupie. "Hadal" niesamowicie wciąga i z każdym kolejnym odsłuchem wbija się głębiej i głębiej w moją głowę. Pan Upadek zrobił wielki krok naprzód nagrywając album na naprawdę wysokim poziomie. Wiadomo, że jedni będą kręcić nosem, że na takie granie jest akurat koniunktura i Over The Voids... chcą się podpiąć pod nurt, inni podobnymi gównami nie będzie sobie zapychać głowy. Mi się ten materiał najzwyczajniej w świecie podoba i zapewne jeszcze niejednokrotnie do niego wrócę.

jesusatan

The pillar
One commandment
In the great war of nothing
Witchfuck
Stone vault astronomers
Prodigal king
A tribe with no mythology
Corridors inside a glacier
The Thin ice

Recenzja...
https://www.youtube.com/watch?v=XOayX9E0dOw

https://www.youtube.com/watch?v=8KZySeX7gIs

POZWÓL POBRAĆ INNYM, NIE BĄDŹ ŚWINIĄ

INITIAL SEEDING. SEED 14:30-22:00.
POLECAM

START WIECZOREM... 100 Antifascist
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-09-23 09:01:56 [Aktualizuj]
Napisano: 28.10.2020 10:01
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse