Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Red Giant VFX Suite 1.5.2 for Adobe After Effects - 64bit [ENG] [Serial] [azjatycki]

Red Giant VFX Suite 1.5.2 for Adobe After Effects - 64bit [ENG] [Serial] [azjatycki] torrent
Dodał: azjatycki
20.09.2020 05:39
Kategoria: Grafika

Rozmiar: 675.59 MB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 0
Pobrań: 52

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
VFX Suite oferuje potężny zestaw narzędzi (wtyczek) do realistycznych kompozycji efektów wizualnych w After Effects. VFX Suite zawiera także narzędzia do dodawania cieni i odbić, które przyspieszają niektóre z kluczowych części tworzenia profesjonalnego kompozytu.

VFX Suite zapewnia szybkie, automatyczne kluczowanie kolorem. Niezależnie od tego, czy korzystasz z zielonego, czy niebieskiego ekranu, Primatte Keyer może regularnie wyciągać idealny klucz za pomocą jednego kliknięcia. Narzędzia czyszczące Primatte pomagają zamienić nawet najtrudniejsze ujęcia w solidne i profesjonalne kompozyty. Podnieś swoje wyniki kluczowania kolorem jeszcze bardziej, używając Primatte w połączeniu z narzędziami do post-keyowania Supercomp.

VFX Suite oferuje szybkie, dokładne śledzenie planarne, bezpośrednio w After Effects - nie trzeba już wychodzić z AE, aby uzyskać świetne wyniki śledzenia narożników. Niezależnie od tego, czy przypinasz prostokątny znak, czy coś w ogóle nie prostokątnego, King Pin Tracker zapewnia Ci ochronę. Zawiera również Spot Clone Tracker, potężne narzędzie do szybkiego usuwania czegokolwiek od wyprysków skórnych po niechciane obiekty na zdjęciu.

Optyczna poświata VFX Suite generuje niesamowicie szybki, niesamowity, fotorealistyczny efekt blasku - doskonały do ​​stosowania w efektach wizualnych i grafice ruchowej. Jest łatwy w użyciu i jest zdecydowanie najpiękniejszym, najwyższej jakości blaskiem, jaki kiedykolwiek stworzono dla Adobe After Effects. Knoll Light Factory oferuje flary obiektywów 3D od Industrial Light and Magic, a także zawiera ponad 200 ustawień wstępnych opartych na filmach od lat 60. do współczesności.

VFX Suite ułatwia generowanie pięknych efektów pryzmatycznych przesunięć dla efektów wizualnych i animacji. W przeciwieństwie do efektu Mapa przesunięcia w programie After Effects, przesunięcie chromatyczne wykorzystuje obraz przesunięcia jako mapę wysokości, która zapewnia piękne, organiczne wyniki - idealne do tworzenia pól sił, falowania ciepła, załamania światła, efektów maskowania i wielu innych.

Pakiet zawiera:

VFX Supercomp 1.5.2
Supercomp to środowisko do komponowania, które ułatwia tworzenie złożonych, jednolitych kompozytów. W VFX Supercomp efekty świetlne i atmosferyczne oddziałują ze WSZYSTKIMI warstwami i elementami sceny w znacznie bardziej naturalny sposób i przy znacznie mniejszym stopniu wstępnego komponowania niż kiedykolwiek wcześniej. Supercomp zawiera ponad 15 narzędzi kontekstowych z akceleracją GPU do integracji wszystkich elementów w ostatecznym ujęciu.

VFX Primatte Keyer 6
Primatte Keyer to potężne narzędzie do szybkiego, automatycznego kluczowania kolorem. Niezależnie od tego, czy korzystasz z zielonego, czy niebieskiego ekranu, algorytmy automatycznego obliczania Primatte Keyer często potrafią automatycznie wyciągnąć idealny klucz. Nowy interfejs użytkownika i narzędzia do czyszczenia ułatwiają wybieranie i oddzielanie tła i pierwszego planu.

VFX King Pin Tracker 1.5.0
King Pin Tracker zapewnia szybkie i dokładne śledzenie planarne bezpośrednio w After Effects. King Pin Tracker ułatwia umieszczanie znaków lub przedmiotów na zdjęciu, nawet jeśli nie są to proste kształty prostokątne. Dzięki mocnym pinom Do i From oraz możliwości przesunięcia i obrotu w płaskiej przestrzeni możesz przypiąć cokolwiek chcesz, gdziekolwiek chcesz.

VFX Spot Clone Tracker 1.0.3
Spot Clone Tracker to narzędzie do błyskawicznego i prostego usuwania obiektów z wbudowanym trackerem do przenoszenia ruchomego materiału. Łatwo naprawiaj skazy lub usuwaj małe, niechciane przedmioty. Spot Clone Tracker jest łatwy w użyciu, a nawet automatycznie dopasowuje oświetlenie, z opcjami klonowania światła, koloru i tekstury.

VFX Optical Glow 1.5.0
Optical Glow to niesamowicie szybki, niesamowity, fotorealistyczny efekt blasku do stosowania w profesjonalnych efektach wizualnych i grafice ruchowej. Jest to z pewnością najpiękniejszy, najwyższej jakości blask, jaki kiedykolwiek miałeś na osi czasu. Jest tak naprawdę wiele nauk za tym, dlaczego wygląda o wiele lepiej niż blaski, których używasz od lat, ale sedno jest takie niesamowite.

VFX Chromatic Displacement 1.0.2
chromatyczne wykorzystuje jedną warstwę do przemieszczania pikseli drugiej, jednocześnie płynnie oddzielając kolory. W przeciwieństwie do efektu Mapa przesunięcia w programie After Effects, przesunięcie chromatyczne wykorzystuje obraz przesunięcia jako mapę wysokości, która daje piękne, organiczne wyniki. Zaprojektowaliśmy Przemieszczenie chromatyczne do tworzenia profesjonalnych efektów wizualnych, takich jak pola siłowe, zmarszczki ciepła, załamania światła, efekty maskowania i wiele innych - ale jest również świetny do grafiki ruchowej.

VFX Knoll Light Factory 3.1.2
Zaprojektowany przez Johna Knoll, dyrektora kreatywnego w Industrial Light and Magic, Knoll Light Factory tworzy inspirowane aparatem, foto-realistyczne flary obiektywu, które renderują się szybko dzięki nowej akceleracji GPU. Korzystając z intuicyjnego edytora obiektywów, stwórz własne rozbłyski od zera lub dostosuj jeden z 200 dołączonych ustawień inspirowanych niektórymi z najbardziej kultowych filmów ostatnich kilku dekad.

VFX Shadow 1.5.0
Shadow to wtyczka do programu After Effects, która bardzo ułatwia dodawanie cienia perspektywicznego przed lub za warstwą, w oparciu o kanał alfa, jasność i inne. Dzięki opcjom miękkości, zgięcia, długości, koloru i wielu innym właściwościom efekt Cienia wykracza daleko poza różne narzędzia cienia dostępne w programie After Effects.

VFX Reflection 1.5.0
Reflection to wtyczka do After Effects, która ułatwia dodanie refleksji do twoich warstw. Dzięki kontrolom miękkości, zanikania odległości, długości i więcej, efekt ten znacznie wykracza poza standardowe metody tworzenia odbić.

-------------

[ENG]

Red Giant VFX Suite is a complete VFX suite application that was built from the ground up for realistic visual effects composites in After Effects. Red Giant VFX Suite provides you with a powerful, fast and professional tools for visual effects artists with Red Giant Effects Suite as part of VFX Suite. You can create realistic visual effects for your composites with supercomp, light and atmospheric effects interact with all of your layers and the elements of a scene. Moreover, it also includes tools for adding reflections and shadows that speed up some of the essential parts of creating a professional composite.

Key features:
- Powerful an fast automatic chroma keying
- Lighting-fast and accurate planar tracking
- Powerful tool for removing unwanted objects
- Fast, gorgeous & photo-realistic glow effect
- Beautiful prismatic displacement effects
- Create super complex and seamless composites
- Support GPU-accelerated context-aware tools
- Spot clone tracker for easy moving footage
- Add shadow effect and many other properties
- Appy reflection to layers with full controls
- And so much more.

-------------

strona producenta: https://www.redgiant.com/
system operacyjny: Windows 10 (64bit)
wymagany: Adobe After Effects CC / Premiere Pro 2018 lub nowszy

-------------

Do wypakowania torrenta użyj najnowszej wersji programu WinRAR.

-------------

- otwórz folder "Setup"
- uruchom plik "VFX Suite 1.5.2 Installer.exe" > zainstaluj
- pod koniec instalacji w lewym dolnym rogu kliknij niebieski przycisk "Activate"
- poczekaj, pojawi się Menedżer aplikacji Red Giant
- w prawym dolnym rogu okna kliknij na "Got it" > w kolejnym oknie na "Cancel"
- następnie kliknij na ikonkę w prawym górnym rogu okna menedżera

- screen: http://i.ibb.co/0cV3VS4/1.png

- wybierz "Enter Serial Number"
- metodą ( Ctrl C -> Ctrl V) wklej klucz pierwszej od góry wtyczki z pliku "Serial.txt" lub wpisz ręcznie
- kliknij na "Submit"
- analogicznie po kolei, powtórz czynność dla pozostałych ośmiu wtyczek (kluczy)

-------------

Win 10 64bit - screen z Menedżer aplikacji Red Giant po aktywacji wtyczek: http://i.ibb.co/SRQF9RR/2.png
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-10-13 21:49:56 [Aktualizuj]
Napisano: 23.10.2020 12:43
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse