Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Vampire: The Masquerade - Shadows of New York (2020) [ENG] [GOG] [1.0.0] [DVD5] [exe]

Vampire: The Masquerade - Shadows of New York (2020) [ENG] [GOG] [1.0.0] [DVD5] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
17.09.2020 03:21
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 1.63 GB
Seed'ów: 10
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Developer: Draw Distance
Publisher: Draw Distance

Premiera:
=====================
10 września 2020
10 września 2020 Steam

Gatunek: RPG, Akcja, Horror

Tryb gry: single player

Opis

Vampire: The Masquerade Shadows of New York jest samodzielnym rozszerzeniem fabularnym do gry typu visual novel z 2019 roku Vampire: The Masquerade Coteries of New York. Opiera się na piątej edycji klasycznego systemu RPG: Wampir Maskarada. Za dodatek odpowiada to samo niezależne studio polskie Draw Distance, znane niegdyś pod nazwą iFun4all, twórcy takich tytułów, jak Serial Cleaner, Red Game Without a Great Name i Ritual: Crown of Horns.

User image

Fabuła
Akcja Vampire: The Masquerade Shadows of New York rozgrywa się w stworzonym przez wydawnictwo White Wolf fikcyjnym Świecie Mroku. W podstawowej wersji wcielaliśmy się w świeżo upieczonego wampira z sekty Camarilla, która rywalizowała z grupą Anarchistów gracz musiał zdecydować się, po której stronie stanąć w tym wampirzym konflikcie. W dodatku, który rozgrywa się również w Nowym Jorku, fabuła skupiona jest wokół członkini klanu Lasombra, ma bardziej osobisty charakter oraz porusza inne motywy.

Bohaterka, która jest wampirzym wyrzutkiem w szeregach własnego klanu, musi rozwikłać tajemniczą i brutalną śmierć przywódcy Anarchistów z Nowego Jorku. Intryga jest bardziej skomplikowana, niż początkowo się wydaje, a poznanie prawdy nie należy do łatwych zadań. Morderstwo jest tylko częścią większej walki o władzę pomiędzy rywalizującymi grupami wampirów.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7 SP1
Procesor: dwurdzeniowy 3 GHz
RAM: 4 GB
Karta graficzna: GeForce GTX 650 (1024 MB)
Wolne miejsce na dysku twardym: 3,2 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę z pliku .exe
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup
oryginal

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

User image
User image
User image
User image

https://www.youtube.com/watch?v=Riv8vuEdxqU
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-10-24 18:20:32 [Aktualizuj]
Napisano: 28.10.2020 10:03
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse