Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Stary człowiek i może - Mielenspahoittaja 2014 [480p.WEB-DL.Xvid][Lektor PL]

Stary człowiek i może - Mielenspahoittaja 2014 [480p.WEB-DL.Xvid][Lektor PL] torrent
Dodał: Ishimura
16.09.2020 02:33
Kategoria: Komedie

Rozmiar: 962.59 MB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 0
Pobrań: 183

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
Tytuł: Stary człowiek i może
Produkcja: Finlandia
Gatunek: Dramat, Komedia
Premiera: 4 września 2014 (świat)
Reżyseria: Dome Karukoski
Scenariusz: Dome Karukoski, Tuomas Kyr

Opis
"Stary człowiek i może" to opowieść o tym, że kiedyś było lepiej. O kimś, kto pamięta, że wtedy wszystko było jak należy. Wtedy, czyli jakoś przed 1953 rokiem. To, co nastąpiło potem, tylko psuje człowiekowi krew. Sędziwy, nieco zrzędliwy Drażliwiec potknął się przy schodzeniu do piwnicy. Czeka go rehabilitacja w jednym z helsińskich szpitali. Taki obrót spraw jest mu nie na rękę z czterech powodów: 1) będzie musiał wziąć taksówkę, 2) nie będzie mógł podać zupy cierpiącej na chorobę Alzheimera żonie, 3) sam nie prowadzi samochodu, więc istnieje ryzyko przejażdżki z babą za kierownicą oraz 4) będzie musiał spędzać czas z rodziną. W tym ze swoją synową. Synowa Drażliwca to nowoczesna kobieta sukcesu. Nie przepada za staruszkiem, który potrafi tylko narzekać. Perspektywa zajęcia się teściem jest tym bardziej kłopotliwa, że czeka ją zadanie dobić targu z rosyjskimi biznesmenami. Komuś na pewno napsuje się dużo krwi?

Obsada
Antti Litja .... Zrzędliwy staruszek
Petra Frey .... Gospodyni domowa
Mari Perankoski .... Synowa
Iikka Forss .... Chłopak
Viktor Drevitski .... Sergei
Dane Techniczne
Video #0 : MPEG-4
Aspect : 854 x 480 (1.778) at 25.000 fps
Audio #0 : AAC
Infos : 2 kanały, 44,1 kHz
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-09-19 20:10:00 [Aktualizuj]
Napisano: 20.09.2020 23:24
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse