Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Ken Follett - Upadek gigantów czyta Leszek Filipowicz [audiobook PL]

Ken Follett - Upadek gigantów czyta Leszek Filipowicz [audiobook PL] torrent
Dodał: Ishimura
11.08.2020 02:17
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 520.91 MB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 0
Pobrań: 13

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Ken Follett
Upadek gigantów
Cykl: Stulecie (tom 1)
literatura piękna
czyta Leszek Filipowicz
Czas: 36h 01m 14s

Opis

Powiesc otwierajaca monumentalna epicka trylogie, najnowsze dzielo autora ?Filarów ziemi? i ?Swiata bez konca?, rozgrywajaca sie na tle burzliwych, ksztaltujacych XX wiek wydarzen, pelna napiecia opowiesc o losach pieciu rodzin ? amerykanskiej, niemieckiej, rosyjskiej, angielskiej i walijskiej. Wydarzenia opisane w ?Upadku gigantów? przyblizaja okres pierwszej wojny swiatowej, rewolucji pazdziernikowej i obrazuja powstanie ruchu sufrazystek.
Wybuch pierwszego ogólnoswiatowego konfliktu zbrojnego na zawsze zmienia zycie bohaterów. Gdy trzynastoletni Billy Williams uczy sie, jak byc mezczyzna, w brutalnym swiecie wojennych okopów, jego siostra trafia do domu arystokratki, Maud Fitzherbert, kobiety uwiklanej w niebezpieczny romans z niemieckim szpiegiem. Nieszczesliwie zakochany Gus Devar, mlody student prawa, otrzymuje szanse na wspaniala kariere w Bialym Domu. Inaczej potocza sie losy Grigorija i Lva Peshkovów, osieroconych blizniaków, których planu emigracji do mitycznej Ameryki przekresla wojna. ?Upadek gigantów? to historia o milosci, nienawisci, poczuciu obowiazku i zdradzie. Pelna napiecia i zwrotów akcja przenosi sie z Waszyngtonu do Petersburga, z korytarzy najwazniejszych swiatowych instytucji, do zacienionych buduarów, gdzie mozni swiata knuja kolejne intrygi. Napisana w oparciu o rzetelne badania, pelna zapadajacych w pamiec bohaterów, najnowsza powiesc Folletta to nie tylko znakomita ksiazka obyczajowo-przygotowa, ale równiez swoisty przewodnik po historii XX wieku.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-04-24 22:50:25 [Aktualizuj]
Napisano: 09.08.2022 04:28
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse