Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Usterka [S05E02] [WEB-DL] [x264-YL4] [PL]

Usterka [S05E02] [WEB-DL] [x264-YL4] [PL] torrent
Dodał: Wilu75
26.07.2020 20:03
Kategoria: Inne

Rozmiar: 166.30 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Tytuł:USTERKA / Sezon 5
=======================


==================
...::: INFO :::...
==================
Gatunek: Program Telewizyjny
Produkcja: Polska
Stacja telewizyjna: TVN
Data premiery serialu: 2 września 2002
Czas trwania odcinka około 25 min.
Info:http://pl.wikipedia.org/wiki/Usterka

==================
...::: OPIS :::...
==================
Zapraszamy na nowy sezon napraw z "Usterką". Tym razem testujemy fachowców na Śląsku. Czy specjaliści oderwani od rolady i modrej kapusty będą chętnie służyć pomocą swoim nie zawsze rozgarniętym klientom? Czy ich naprawy będą fachowe i skuteczne?

Kilkanaście ukrytych kamer będzie śledzić każdy ruch specjalistów. Będziemy patrzeć na ręce śląskim elektrykom i hydraulikom. Sprawdzimy, jak uszczelniają przecieki, dokręcają grzejniki i naprawiają bojlery.

Zobaczymy też, jakie niespodzianki kryją się w ofertach: "malowanie, tapetowanie, niedrogo i od ręki". Na warsztat weźmiemy mechaników, stolarzy i specjalistów "od wszystkiego". Na końcu będzie na nas czekał rachunek. Ile dzisiaj kosztuje naprawa i czy nadal opłaca się bardziej od wymiany sprzętu na nowy? Na to pytanie odpowiedzą nasi eksperci, którzy profesjonalnie i rzetelnie oceniać będą starania i efekty pracy zatrudnionych specjalistów. Jaką ocenę im wystawią i czy klienci będą zadowoleni? Zapraszamy na nowe, pełne awarii i fuszerek odcinki "Usterki".

===================
...::: INFO :::...
===================
Odcinek 2

Cieknący grzejnik, zalana podłoga, a Marta - dusza artystyczna i panna na wydaniu - sama z tym wszystkim, bo narzeczony wyjechał! A na dodatek nie działa regulacja temperatury i kaloryfer grzeje na maksa.

Jedna wielka awaria ogrzewania!!! Zdesperowana Marta wzywa na pomoc hydraulików. Jakie kroki podejmą fachowcy, aby uratować dom przed potopem? Rurki, złączki, zaworki, głowice, czy ktoś się na tym zna? A może panowie będą musieli zdemontować kaloryfer lub, co gorsza, pozbawią Martę ogrzewania w całym domu? Brrr.

Czy fachowa wiedza specjalistów ograniczy się tylko do hydrauliki? A może okażą się również znawcami życia i sztuki? Jakie rady usłyszy szykująca się do zamążpójścia Marta - panna z mokrą podłogą? O tym wszystkim już w najbliższym odcinku "Usterki".

=============================
...::: DANE TECHNICZNE :::...
=============================
Rozmiar pliku: 166.3 MiB (174378103 bajtów)
Czas trwania: 00:23:36.234 (1416234 ms)
Ogólne bitrate pliku: 985 Kbps
Format: MPEG-4

Video FPS: 25.000
Video kodek:
Video bitrate: 799 Kbps
Video rozdzielczość: 720x576
Video rozmiar: 135 MiB (81%)
Video proporcje obrazu: 16:9

Audio format: AAC
Audio format wynik: Advanced Audio Codec
Audio bitrate: 128 Kbps
Audio liczba kanałów: 2
Audio sampling rate: 48.0 KHz
Audio resolution:
Audio rozmiar: 21.6 MiB (13%)
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-01-04 16:05:17 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Napisano: 25.01.2021 12:38
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse