Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: The Sims 2 .rar, ENG

The Sims 2 .rar, ENG torrent
Dodał: tomekppl2010
23.07.2020 15:13
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 2.35 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
The Sims 2 – komputerowa gra symulacyjna, będąca drugą częścią serii The Sims. Gra została opracowana przez firmę Maxis i jednego z jej założycieli, programistę oraz projektanta gier Willa Wrighta, a wydana przez Electronic Arts 14 września 2004 roku. Już w ciągu dziesięciu dni od tej daty biła rekordy sprzedaży, oszacowano, że było to ponad milion kopii, tym samym stała się wówczas najbardziej dochodowym tytułem w historii firmy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/The_Sims_2

Wymagania sprzętowe The Sims 2
Rekomendowane: Pentium III 800 MHz, 512 MB RAM, karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza), 3.5 GB HDD.

Jak uruchomić instalator?

Trzeba rozpakować plik .zip do folderu podcas instalacji trzeba wpisać kod BKUL-CS68-J6AT-37Y7-KX4F i kliknąć dalej i czekać.
Gdy instalacja się skończy trzeba wgrać crack jest on w folderze instalatora pod nazwą crack który trzeba wgrać do folderu Ts bin po instalacji gry. potem zaznaczamy crack klikamy kopiuj idziemy do dysku c tam gdzie zapisują się programy tam jest folder EA Games lub Electronic Arts . Należy do niego wejść tam jest folder Tsbin tam trzeba kliknąć wklej i uruchomić w trybie zgodności z Windowsem XP i prawami administratora.
Gotowe!
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-20 21:18:42 [Aktualizuj]
Tagi sims
Napisano: 28.02.2021 19:07
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse