Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Statystyka (2001, Wydaw. Naukowe PWN) - Mieczysław Sobczyk [PL] [pdf]

Statystyka (2001, Wydaw. Naukowe PWN) - Mieczysław Sobczyk [PL] [pdf] torrent
Dodał: Ishimura
10.07.2020 09:37
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 16.71 MB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 1
Pobrań: 57

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Tytuł: Statystyka
Rok: 2001
Wydawca: Wydaw. Naukowe PWN
Format: pdf

Opis

Stare wydanie znanego i cenionego podręcznika do statystyki.

W książce przedstawiono deterministyczne i stochastyczne metody opisu i wnioskowania statystycznego, dotyczące badania struktury, współzależności i dynamiki zjawisk masowych. Prezentowane metody podano od podstaw tak, aby czytelnicy zdobyli umiejętność praktycznego ich wykorzystywania do rozwiązywania różnorodnych problemów. Służy temu bogaty zestaw przykładów i zadań, które ilustrują istotę przedstawionych metod statystycznych oraz pokazują możliwości interpretacji otrzymanych wyników. Do ich zrozumienia wystarczy znajomość matematyki na poziomie szkoły średniej.

Nowe wydanie podręcznika uzupełniono o dodatkowe zadania z odpowiedziami oraz o aneks, w którym przedstawione zostały przykłady wspomagania statystycznej analizy danych przy użyciu pakietu STATISTICA, najpopularniejszego na polskim rynku oprogramowania statystycznego. Czytelnik ma możliwość zapoznania się z techniką komputerowego opracowywania danych statystycznych, która jest obecnie wykorzystywana do unowocześnienia, uatrakcyjnienia i przyspieszenia procesu nauczania metod ilościowych. Elektroniczne wersje stosowanych w przykładach plików danych są dostępne w Internecie.

Zakres prezentowanego w podręczniku materiału oraz sposób przedstawienia zagadnień sprawia, że jest on przydatny nie tylko studentom kierunków ekonomicznych, ale również psychologii, pedagogiki, socjologii, historii i administracji oraz szerokiemu gronu praktyków prowadzących analizy statystyczne.

Spis Treści......Page 2
Wprowadzenie......Page 3
Rozdział 1: Przedmiot, metody i organizacja badań statystycznych......Page 5
Rozdział 2: Opisowa analiza struktury zjawisk masowych......Page 14
Rozdział 3: Podstawy teorii prawdopodobieństwa i statystyki matematycznej......Page 34
Rozdział 4: Wnioskowanie statystyczne w analizie struktury......Page 71
Rozdział 5: Metody analizy współzależności zjawisk masowych......Page 103
Rozdział 6: Metody analizy dynamiki zjawisk masowych......Page 146
Odpowiedzi do zadań......Page 176
Literatura......Page 179
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-07-13 12:12:57 [Aktualizuj]
Napisano: 12.08.2020 17:32
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse