Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Adobe InDesign CC. Kurs video. Poziom drugi. Automatyzacja pracy i zaawansowane techniki składu - Wydawnictwo VideoPoint [PL] [MP4]

Adobe InDesign CC. Kurs video. Poziom drugi. Automatyzacja pracy i zaawansowane techniki składu - Wydawnictwo VideoPoint [PL] [MP4]  torrent
Dodał: Ishimura
30.06.2020 21:47
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 1.27 GB
Seed'ów: 6
Leecher'ów: 3
Pobrań: 43

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Format mp4

Opis

Programu Adobe InDesign nie trzeba przedstawiać profesjonalistom zatrudnionym w działach reklamy i kreacji, grafikom, pasjonatom projektowania, redaktorom ani specjalistom DTP. Jest to jedno z najpopularniejszych na świecie i najbardziej rozbudowanych narzędzi do tworzenia nowoczesnych publikacji oraz materiałów promocyjnych. Jeśli wiesz już, w jaki sposób wykorzystać możliwości tej aplikacji w wielu różnorodnych działaniach, to wreszcie nadszedł czas, by uprzyjemnić i ułatwić sobie pracę.
Doskonałej jakości szkolenie Adobe InDesign CC. Kurs video. Poziom drugi. Automatyzacja pracy i zaawansowane techniki składu zostało zaprojektowane tak, by zagwarantować precyzję wykonania projektów, nie ograniczając przy tym swobody twórczej, oraz wprowadzić w Twoją zawodową codzienność zautomatyzowane czynności i zaawansowane techniki.
Praca z programem Adobe InDesign jest nie tylko wydajna, ale i fascynująca. Gdzie jeszcze można zastosować opcje automatyczne? Jak szybko zmienić niezbędne dane, budować sekwencje stylów akapitowych, formatować tabele i wykorzystać mechanizm GREP do błyskawicznej edycji tekstów? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym kursie video.
Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?
Nauczysz się tworzyć style akapitowe, znakowe, zagnieżdżone oraz stosować sekwencje stylów.
Wykorzystasz metody automatycznego formatowania tekstów przy użyciu stylów akapitowych i znakowych.
Dowiesz się, czym są style obiektowe i jak je wykorzystywać.
Użyjesz nieznanych dotąd opcji importu tekstu.
Rozpoczniesz zaawansowane prace ze stylami tabel i komórek.
Odkryjesz potencjał biblioteki.
Napiszesz własne reguły GREP i wykorzystasz je do automatycznego formatowania tekstów.
Zaprojektujesz spisy treści, ilustracji i tabel.
A także...
poznasz wiele trików, które przyspieszą Twoją pracę.
Nasz ekspert, doświadczony projektant, dzięki systematycznemu podejściu do wiedzy oraz praktycznemu doświadczeniu wprowadzi Cię na wyższy poziom znajomości programu Adobe InDesign. Szkolenie jest wzbogacone świetnej jakości tutorialami i jasnymi OPISami, co sprawi, że nauka będzie bezproblemowa i efektywna. Podczas drogi przez jedenaście rozdziałów poznasz zasady automatycznej pracy z programem i samoczynnego formatowania oraz zaawansowane sposoby wykorzystania dostępnych narzędzi. W rezultacie, przy odrobinie wprawy, znacząco przyspieszysz i ? co niezwykle istotne ? w znacznym stopniu zautomatyzujesz formatowanie i skład łamanych treści. Dzięki użyciu opcji stylów akapitowych, stylów komórek, tabel i obiektów, które poznasz podczas szkolenia Adobe InDesign CC. Kurs video. Poziom drugi. Automatyzacja pracy i zaawansowane techniki składu, otworzą się przed Tobą zupełnie nowe możliwości w zakresie składu publikacji. Ten kurs video to doskonały wybór, jeśli zamierzasz zostać wysokiej klasy projektantem, o którego czas zabiegać będą liczni zleceniodawcy.
Łam, składaj, projektuj na najwyższym poziomie
Zaawansowany użytkownik Adobe InDesign ma możliwość tworzenia wszelkich typów publikacji drukowanych. Na tym poziomie swoich umiejętności możesz projektować już nie tylko plakaty, wizytówki, foldery reklamowe czy magazyny. Niebawem przejdziesz do pracy także z elementami interaktywnymi, animacjami i zostaniesz profesjonalnym twórcą publikacji elektronicznych na tablety i smartfony. Na każdym etapie projektowania InDesign oferuje Ci doskonale dopracowane narzędzia, funkcje przyspieszające oraz ułatwiające skład i łamanie publikacji. Do niezaprzeczalnych atutów oprogramowania należy zaliczyć niesamowitą precyzję, dużą kontrolę nad wyglądem finalnym oraz pełną integrację z innymi produktami firmy Adobe.
Z Adobe InDesign jeszcze szybciej
Szkolenie dotyczące Adobe InDesign na poziomie zaawansowanym pozwala przejść w zupełnie inny wymiar pracy z programem. Opanowanie materiału zawartego w szkoleniu uczyni z Ciebie w pełni świadomego użytkownika tej aplikacji. Dzięki technikom poznanym podczas pracy z interaktywną instrukcją Adobe InDesign CC. Kurs video. Poziom drugi. Automatyzacja pracy i zaawansowane techniki składu przyspieszysz i zautomatyzujesz wiele codziennych zadań. Wykorzystasz w jeszcze większym stopniu potencjał oprogramowania oraz własny talent i możliwości. Użycie automatycznych opcji formatowania wyeliminuje zagrożenie powstania błędów i problemów. Być może zaczniesz profesjonalnie tworzyć publikacje elektroniczne, które dzięki popularności rynku mobilnego zainteresują zleceniodawców oraz zdobędą oddanych odbiorców. Oprócz tego zyskasz czas, który wykorzystasz na inne działania lub dalsze kształcenie.
Tylko dla wtajemniczonych
Przygotowaliśmy dla Ciebie INFOrmacje, które pozwolą zrozumieć specjalistyczną terminologię oraz posługiwać się nią ? i będą dostępne od ręki. Nie potrzebujesz już wertować opasłych tomów ani przeszukiwać internetowej otchłani. Wejdź na wyższy poziom projektowania dzięki wykorzystaniu stylów znakowych i akapitowych ? możliwych do wielokrotnego użycia i łatwej edycji definicji, które ułatwiają i znacząco przyspieszają proces tworzenia publikacji. Zastosowanie tych opcji pozwoli Ci nie tylko szybko, zgodnie z przyjętymi zasadami formatować kolejne artykuły, ale także łatwo wprowadzać niezbędne poprawki. Odkryj tabele, które automatycznie formatują się po pojedynczym kliknięciu. Wykorzystaj w końcu GREP ? wyrażenie regularne, które dzięki umiejętnościom zdobytym podczas szkolenia Adobe InDesign CC. Kurs video. Poziom drugi. Automatyzacja pracy i zaawansowane techniki składu pozwoli Ci na znaczną automatyzację prac. Ta wiedza to nie tylko świetniej jakości, precyzyjne i piękne projekty, to także Twój rozwój zawodowy i intelektualny.
Poznaj naszego eksperta
Paweł Zakrzewski ? utytułowany Adobe Certified Expert i pierwszy w Polsce Adobe Certified Instructor (od 2005 roku). Nie można trafić lepiej ? to prawdziwy specjalista w zakresie DTP, grafiki komputerowej, HTML5, CSS3 oraz tworzenia publikacji na urządzenia mobilne. Od ponad piętnastu lat prowadzi wykłady i szkolenia komputerowe dla firm oraz osób prywatnych. Jako jeden z nielicznych posiada prestiżowy tytuł Adobe Community Professional. Specjalizuje się w tematyce Adobe i jest ekspertem w zakresie użycia pakietu Adobe Creative Cloud. Autor artykułów prasowych i książek wydanych nakładem wydawnictwa Helion, a także twórca aplikacji na iPada.
Prowadzi własną firmę ? G-media ? która specjalizuje się w tworzeniu drukowanych oraz interaktywnych form reklamowych, stron WWW, aplikacji na tablety i telefony komórkowe.
Entuzjasta pracy, ale też aktywnego wypoczynku. Sportowiec ekstremalny, biega w ultramaratonach górskich, startuje w zawodach triatlonowych, gra w tenisa i... gra na gitarze legendarne rockowe i metalowe riffy. Wiele pasji, wiele działań i wiele myśli ? jednocześnie
?Jak skończyć swoją pracę szybko, nie robiąc w zasadzie nic wielkiego? Wszystko jest możliwe Zatem do dzieła?

1. Szybkie przypomnienie ogólnych zasad pracy z grafiką i tekstem 29:16
1.1. Wstęp, INFOrmacje o autorze, omówienie szkolenia 1:01
1.2. Omówienie treści rozdziału 0:40
1.3. Tworzenie nowego dokumentu 0:49
1.4. Umieszczanie, rozmieszczanie i dopasowanie elementów graficznych 6:46
1.5. Import i formatowanie tekstów 7:18
1.6. Powielanie ramek tekstowych 2:54
1.7. Opcje ramki tekstowej 4:08
1.8. Efekty tekstowe 3:33
1.9. Podsumowanie 2:07
2. Edycja tekstów i tworzenie stylów akapitowych 38:55
2.1. Wstęp i omówienie treści rozdziału 0:32
2.2. Import, rozmieszczanie i dopasowanie elementów graficznych 4:42
2.3. Wprowadzanie i formatowanie tekstów - linie akapitowe 4:47
2.4. Tworzenie stylów akapitowych 5:37
2.5. Wykorzystanie i edycja stylów akapitowych 6:32
2.6. Import tekstów, opcje importu 6:39
2.7. Formatowanie i edycja stylów, praca z elementami graficznymi 7:22
2.8. Wiszące spójniki, wykorzystanie skryptu wiszące spójniki 2:44
3. Import tekstów wraz ze stylami, mapowanie, dostosowanie stylów, edycja stylów akapitowych 24:52
3.1. Wstęp i omówienie treści rozdziału 0:27
3.2. Import tekstów, opcje importu, import tekstów ze stylami 4:43
3.3. Edycja stylów akapitowych, wiszące spójniki, praca z grafiką 7:41
3.4. Zaawansowane opcje importu tekstów, mapowanie stylów 4:58
3.5. Mapowanie, dopasowanie stylów podczas importu 4:19
3.6. Edycja i dopasowanie stylów akapitowych 2:44
4. Wykorzystanie stylów dokumentów Microsoft Word, szybkie formatowanie tekstów34:41
4.1. Wstęp 0:21
4.2. Import stylów z innych dokumentów i formatowanie tekstów 5:20
4.3. Tworzenie stylów typu następny, automatyczne formatowanie tekstów 2:29
4.4. Automatyczne formatowanie tekstów przy użyciu sekwencji stylów następnych 3:43
4.5. Szybkie formatowanie tekstów stylami akapitowymi, import stylów 5:01
4.6. Zaawansowane formatowanie akapitów, linie akapitowe 2:07
4.7. Import i formatowanie dokumentu typu katalog produktów 7:46
4.8. Tworzenie sekwencji stylów akapitowych, wykorzystanie pętli stylów, automatyczne formatowanie katalogów, szybkie dodawanie elementów graficznych 7:54
5. Tworzenie, wykorzystanie i edycja stylów znakowych 9:56
5.1. Wstęp 0:25
5.2. Tworzenie, edycja i wykorzystanie stylów znakowych w praktyce 9:31
6. Tworzenie, edycja i wykorzystanie stylów zagnieżdżonych, inicjały - wykorzystanie i formatowanie 29:06
6.1. Wstęp i omówienie treści rozdziału 0:25
6.2. Podstawy stylów zagnieżdżonych, wykorzystanie stylów znakowych, akapitowych do automatycznego formatowania tekstów 9:49
6.3. Edycja stylów zagnieżdżonych, style złożone 3:30
6.4. Zaawansowane style zagnieżdżone 6:01
6.5. Inicjały - tworzenie, formatowanie i wykorzystanie 9:21
7. Style obiektów, wykorzystanie stylów obiektowych do szybkiego i automatycznego formatowania elementów graficznych i tekstów 44:09
7.1. Wstęp 0:54
7.2. Import elementów graficznych i tekstów 4:57
7.3. Formatowanie tekstów, oblewanie grafiki tekstem 5:03
7.4. Zaawansowane formatowanie tekstów, linie akapitowe 5:09
7.5. Formatowanie tekstów, style typu następny 3:58
7.6. Efekty graficzne, zaokrąglone narożniki, wtapianie gradientowe 2:27
7.7. Style zagnieżdżone, edycja tekstów 3:20
7.8. Tworzenie i edycja stylów obiektów 5:36
7.9. Wykorzystanie stylów obiektowych 4:47
7.10. Style obiektów i biblioteka 3:46
7.11. Wykorzystanie biblioteki do przenoszenia stylów i szybkiego formatowania obiektów 4:12
8. Strony wzorcowe, tworzenie i wykorzystanie stron wzorcowych, automatyczna numeracja, zaawansowane szablony 50:25
8.1. Wstęp 0:30
8.2. Przegląd książek i magazynów wielostronicowych 4:41
8.3. Panel Strony, dodawanie, edycja stron w dokumencie 8:10
8.4. Tworzenie i edycja strony wzorcowej, podstawy działania wzorca 2:41
8.5. Preferencje pracy z programem, automatyczna numeracja, rozmieszczanie elementów wzorca 12:15
8.6. Inne elementy wzorca 7:38
8.7. Dodatkowe wzorce, wzorce oparte na wzorcach, wykorzystanie stron wzorcowych 11:02
8.8. Wzorce na podstawie wzorca, dodatkowe elementy, edycja 3:28
9. Tworzenie dokumentów wielostronicowych, oblewanie grafiki tekstem, efekty, style, praca z plikami PSD 1:19:59
9.1. Wstęp0:26
9.2. Import tekstów, wykorzystanie biblioteki, style akapitowe - wykorzystanie stylów typu następny, praca z grafiką i usuwanie wiszących spójników 10:04
9.3. Przelewanie i szybkie formatowanie tekstów 4:28
9.4. Import, rozmieszczanie, dopasowanie i oblewanie grafiki 7:58
9.5. Tworzenie stylów obiektów, automatyczne oblewanie i dopasowanie elementów graficznych 3:07
9.6. Inspekcja wstępna, przelewanie tekstów, praca z elementami graficznymi 9:54
9.7. Dodawanie artykułów 6:33
9.8. Dodawanie kolejnych artykułów, przelewanie tekstów i szybkie formatowanie 3:52
9.9. Dodawanie tekstów, opcje oblewania, zarządzanie oblewaniem 5:03
9.10. Tworzenie wyimków, formatowanie tekstów, style obiektowe 7:31
9.11. Wykorzystanie stron wzorcowych 2:10
9.12. Oblewanie grafiki tekstem, efekty 5:46
9.13. Inne metody oblewania, oblewanie nieregularnych kształtów, wykorzystanie plików PSD i PNG z przezroczystością, opcje konturu 5:26
9.14. Wykorzystanie wielowarstwowych plików PSD, przełączanie warstw, oblewanie grafiki tekstem 7:41
10. Tworzenie spisów treści, szablony stylów, spis ilustracji, automatyczne podpisy do elementów graficznych 41:24
10.1. Wstęp 0:43
10.2. Szablony spisów treści, zasady tworzenia spisów 7:09
10.3. Tworzenie spisów treści. Edycja, formatowanie i uaktualnianie spisu treści 8:24
10.4. Inne szablony spisów treści, wykorzystanie stylów akapitowych 4:54
10.5. Tworzenie i edycja złożonych spisów treści, wykorzystanie stylów akapitowych do tworzenia wyglądu spisu treści, uaktualnianie 8:03
10.6. Automatyczne rozmieszczanie grafiki, automatyczne podpisy, formatowanie podpisów7:24
10.7. Tworzenie spisu ilustracji 4:47
11. Tworzenie i edycja tabel, wykorzystanie stylów i biblioteki do szybkiego formatowania tabel 41:02
11.1. Wstęp 0:33
11.2. Dodawanie tabeli, wprowadzanie danych, zaznaczanie elementów tabeli 7:49
11.3. Formatowanie tabeli, edycja tekstów, nagłówka i stopki 3:56
11.4. Style tabel, style akapitowe, style komórek, style tabel, formatowanie tabeli 6:06
11.5. Edycja stylów, zarządzanie wyglądem tabeli, biblioteka 2:43
11.6. Szybkie formatowanie tabeli, edycja stylów, zarządzanie wyglądem 4:42
11.7. Szybkie formatowanie tabeli, edycja tabeli, wykorzystanie biblioteki do przenoszenia stylów 6:43
11.8. Tworzenie stylów tabeli, style na podstawie stylów, naprzemienne kolorowanie, zarządzanie wyglądem komórek 7:33
11.9. Zakończenie 0:57
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-07-01 01:36:40 [Aktualizuj]
Napisano: 04.07.2020 04:06
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse