Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Małach - Bartek (2020) MP3 [320kbps]

Małach - Bartek (2020) MP3 [320kbps] torrent
Dodał: Ishimura
24.06.2020 15:03
Kategoria: Alternatywna

Rozmiar: 272.10 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Data premiery: 2020-06-05

?To mój drugi solowy album, ósmy uwzględniając projekty z Rafałem i ?Tempo Mixtape?. Przez ten czas zagraliśmy sporo koncertów, zjeździliśmy całą Polskę i większość Europy, poznaliśmy mnóstwo niesamowitych osób. W międzyczasie dużo pozmieniało się prywatnie, żona, córka, dorosłe i odpowiedzialne życie wjechało na pełnej. Nowe obowiązki i zmiany priorytetów życiowych zmusiły mnie to spojrzenia na świat trochę inaczej. Zrezygnowałem z rzeczy, które były przyjemne ale skutecznie zaburzały działanie i trzeźwe myślenie. Ostatnie pół roku dzieliłem czas pomiędzy rodzinę i studio. Efektem tej pracy jest nowa płyta, zabrzmi banalnie, ale to najlepszy materiał jaki zrobiłem?. Czternaście nowych numerów, na których gościnnie pojawili się: Rufuz, KęKę, Paluch, Ero, Shellerini, Zbuku, Grizzlee. Za produkcję muzyczną odpowiada Szwed SWD, Zbylu, Magiera, 2Check, PSR oraz moja skromna osoba. Zająłem się również aranżami, w których pomagał mi Mikołaj Grzywacz. Mikołaj ? serdecznie dziękuje za wszystkie smaczki instrumentalno-wokalne na tym projekcie. Skrecze dołożył niezawodny DJ-a Shoodee. Specjalne podziękowanie dla Mikołaja Grzywacza za wszystkie dodatki instrumentalno-wokalne. Full Metal Jacket - dzięki za oprawę wizualną. Tracklistę macie poniżej? - pozdrawiam, Bartek.

TRACKLISTA:

1. Bartek feat. DJ Shoodee
2. Detoks
3. Idę feat. Shellerini, DJ Shoodee
4. Postęp feat. DJ Shoodee
5. Sens feat. Rufuz, Zbuku, M.Grzywacz, DJ Shoodee
6. WRRR feat. Ero, DJ Shoodee
7. Nie siadam feat. M.Grzywacz
8. Flashback
9. Rozsądek
10. Z perspektywy taty feat. M. Grzywacz
11. Trapy
12. Tytani pracy feat. Paluch
13. Wielkie rzeczy feat. KęKę, Grizzlee
14. Co dalej

DANE TECHNICZNE:

Format/Kodek: Mp3
Birate: 320 kbps
Liczba kanałów: 2
wielkość całości: 119,6 mb
zawartość uploadu:. Mp3
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-18 14:25:16 [Aktualizuj]
Napisano: 02.10.2022 14:50
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse