Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Sekretna obrona - Secret défense (2008) [720p] [HDTV] [XViD] [AC3-H1] [Lektor PL]

Sekretna obrona - Secret défense (2008) [720p] [HDTV] [XViD] [AC3-H1] [Lektor PL] torrent
Dodał: msadowski111
23.05.2020 13:51
Kategoria: Thriller

Rozmiar: 2.78 GB
Seed'ów: 28
Leecher'ów: 3
Pobrań: 579

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
..::(Info)::..

*Kraj produkcji: Francja
*Gatunek filmu: Thriller / Szpiegowski
*Data premiery: 8 listopada 2008 (świat)
*Czas trwania filmu: 1 h 36 min
*Reżyseria: Philippe Haïm

..::(Opis)::..

Trwa wojna między organizacjami terrorystycznymi a agencjami wywiadowczymi. Choć członkowie tych grup walczą po przeciwnych stronach barykady, wiodą podobne, podwójne życie i posługują się takimi samymi metodami. Przykładem jest działalność Aleksa (Gérard Lanvin) i Al Barada (Simon Abkarian). Pierwszy oficjalnie pracuje w branży winiarskiej, lecz w rzeczywistości jest wysoko postawionym agentem, działającym na rzecz bezpieczeństwa wewnętrznego Francji. Al Barad udaje biznesmena, by ukryć fakt, iż jest ważną figurą w islamskiej organizacji terrorystycznej. Obaj nie wahają się wykorzystywać innych ludzi. Alex werbuje atrakcyjną Diane (Vahina Giocante), którą indoktrynuje i obiecuje odpowiednie szkolenie. Zadaniem dziewczyny jest uwiedzenie Al Barada. W tym samym czasie w więzieniu grupa terrorystów przeciąga na swoja stronę jednego z osadzonych, Pierre'a (Nicolas Duvauchelle). Dzięki opiece, którą mu oferują w zakładzie karnym, udaje im się zachęcić młodego mężczyznę do przejścia na islam i podjęcia walki w imię wyznawanych przez nich wartości. Obraz realistycznie przedstawia mechanizmy funkcjonowania DGSE - francuskich służb specjalnych, odpowiednika CIA i Mossadu.

..::(Obsada)::..

*Gérard Lanvin jako Alex
*Vahina Giocante jako Diane / Lisa
*Nicolas Duvauchelle jako Pierre
*Mehdi Nebbou jako Ahmed

..::(Dane Techniczne)::..

Format : AVI at 4.124 kb/s
Length : 2,78 GB for 1 h 36 min 31s 360 ms

Video #0 : MPEG-4 Visual at 3.922 kb/s
Aspect : 1280 x 720 (1.778) at 25.000 fps

Audio #0 : AC-3 at 192 kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 kHz
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-05-28 22:30:27 [Aktualizuj]
Napisano: 31.05.2020 15:14
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse