Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Astropolityka - Strategy&Future

Astropolityka - Strategy&Future torrent
Dodał: Anonimowy
13.05.2020 23:07
Kategoria: Geografia i kartografia

Rozmiar: 733.28 KB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Kontrola kosmosu oznacza kontrolę świata.

Lyndon B. Johnson, w styczniu 1959 roku, na posiedzeniu Komisji Sił Zbrojnych Senatu USA, gdy był jej wiceprzewodniczącymPrzestrzeń kosmiczna to ocean, księżyc to wyspy Diaoyu (Senkaku), a Mars to Huangyan (Scarborough Shoal). Jeśli tam nie dotrzemy, mimo że jesteśmy w stanie tego dokonać, nasi potomkowie będą nas obwiniać o zaniechanie. Jeśli inni dotrą do tych miejsc przed nami, to zdobędą nad nimi kontrolę i nie będziemy wtedy mogli do nich dotrzeć, nawet gdybyśmy chcieli. To wystarczający powód, by jednak dotrzeć.

Ye Peijian, szef chińskiego programu lotów na księżyc
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-05-22 16:04:08 [Aktualizuj]
Napisano: 16.05.2021 14:54
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse