Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Levis Clive StaPLes - Listy starego diabła do młodego [PL] [pdf,mobi,azw3,epub]

Levis Clive StaPLes - Listy starego diabła do młodego [PL] [pdf,mobi,azw3,epub] torrent
Dodał: Ishimura
30.04.2020 11:03
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 979.62 KB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Format: pdf,mobi,azw3,epub

Opis

Fragment recenzji z :
https://www.granice.pl/recenzja/listy-starego-diabla-do-mlodego/7305
Listy starego diabła do młodego to niezwykła powieść epistolarna, którą można traktować jako poradnik życiowy, napisany w raczej niekonwencjonalny sposób. Młody mężczyzna, żyjący w niełatwych czasach II wojny światowej, przeżywa naprawdę ciężki okres w życiu. Staje się uosobieniem człowieka zagubionego w otaczającym go świecie. Jego losy poznajemy za sprawą listów, pisanych przez Krętacza - wysokiego urzędnika piekielnego, do jego bratanka - Piołuna, który ma za zadanie sprowadzić mężczyznę na "dobrą" drogę. Krętacz, reprezentujący siły piekielne, jest niezwykle inteligentny. Jego elokwencja i wyrachowanie wskazuje na ogromną wiedzę oraz pewność siebie. Zastosowana konwencja podkreśla niezwykły kunszt oraz inteligencję samego autora.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-12-29 15:20:50 [Aktualizuj]
Napisano: 06.03.2021 12:05
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse