Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: 112 Operator (2020) ElAmigos [+Crack v2/CrackFix] / Polska Wersja Językowa

112 Operator (2020) ElAmigos [+Crack v2/CrackFix] / Polska Wersja Językowa torrent
Dodał: hektor0608
27.04.2020 11:49
Kategoria: Strategiczne

Rozmiar: 1.26 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

Wielkość: 1.26 GB
Kompresja: rar
Wersja językowa: PL + inne języki.
Zawartość: obraz płyty iso. Zamontuj obraz, zainstaluj i graj.

Ta wersja gry zawiera crack v2 od CODEX - CrackFix usuwa problem z wyskakującym oknem "Illegal Software".

...( Opis )...

Kontynuacja polskiego 911 Operator; gra strategiczno-symulacyjna, w której wcielamy się w operatora telefonu alarmowego. W 112 Operator zajmujemy się odbieraniem połączeń i pomocą potrzebującym poprzez udzielanie wskazówek oraz wysyłanie na miejsce zdarzenia służb ratunkowych.

W grze 112 Operator naszym zadaniem jest odbieranie połączeń od ludzi będących w potrzebie i pomaganie im poprzez zarówno udzielanie porad, jak i wysyłanie na miejsce jednostek straży pożarnej, pogotowia czy policji. Z uwagi na fakt, że dysponujemy ograniczonymi zasobami, do każdego zdarzenia musimy dobrać odpowiednią liczbę ludzi i właściwy pojazd lub maszynę (których lista obejmuje wozy strażackie, radiowozy, karetki, a nawet śmigłowce).

Filarem gry 112 Operator jest tryb kariery, którego akcja toczy się w jednej z europejskich metropolii. W trakcie zabawy mierzymy się z wydarzeniami i misjami fabularnymi, stopniowo budując swoją pozycję na stanowisku operatora. Poza tym na sprawdzenie czeka tryb gry dowolnej, gdzie możemy się przenieść do 100 000 różnych obszarów (takich jak dzielnice czy gminy) na całym globie.

Gra 112 Operator wyróżnia się na tle pierwowzoru za sprawą poprawionej oprawy graficznej. Tym razem mapy poszczególnych miast zostały zrealizowane w pełnym trójwymiarze.

Wymagania minimalne
Windows 7 SP1 / 8 / 10
CPU: 2 Ghz
Pamięć: 6 GB RAM

POBIERASZ,SEEDUJ!!!

POBRAŁEŚ,PODZIĘKUJ!!!
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-16 18:57:44 [Aktualizuj]
Napisano: 29.11.2020 13:55
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse