Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Gothic 2 Złota edycja

Gothic 2  Złota edycja torrent
Dodał: l0nger
13.04.2020 21:48
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 2.35 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Gothic II: Złota Edycja łączy emocje związane z grą Gothic II oraz dodatkiem Noc Kruka!

Udało ci się zniszczyć magiczną barierę i uwolnić więźniów z Koloni Karnej. Teraz byli przestępcy ukrywają się w lasach i górach, stwarzając zagrożenie w okolicach stolicy - Khorinis. Straż miejska jest bezsilna ze względu na małą liczbę oddziałów, a mieszkańcy spoza miasta nie mogą czuć się bezpiecznie z powodu nasilających się ataków bandytów.

Ponad 100 ekscytujących zadań w różnych miejscach
Szczegółowy i żywy świat z ponad 500 postaciami niezależnymi (każda z własnym trybem życia)
Gracz sam decyduje o przebiegu historii
Do dyspozycji ponad 200 różnych broni i zaklęć
Ponad 12 godzin angielskiej ścieżki dźwiękowej
Pakiet zawiera dodatek Noc Kruka

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows XP SP3 / Vista SP2/ Windows 7 z najnowszymi aktualizacjami, Procesor: Intel Pentium III 700 MHz lub odpowiednik AMD Athlon, Pamięć RAM: 256 MB, Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 32 MB VRAM, Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c, Miejsce na dysku twardym: 3,1 GB

Zalecane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows XP SP3 / Vista SP2/ Windows 7 z najnowszymi aktualizacjami, Procesor: Intel Pentium III 1,2 GHz lub odpowiednik AMD Athlon, Pamięć RAM: 512 MB, Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 64 MB VRAM, Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c, Miejsce na dysku twardym: minimum 3,1 GB
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-17 20:03:37 [Aktualizuj]
Napisano: 21.01.2021 11:49
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse