Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Lalka [S01] [E06 09] [Finał] [1977] [WEBRip] [x264] [450p] [Film polski] [rekonstrukcja cyfrowa] [EAP] + Bonusy

Lalka [S01] [E06 09] [Finał] [1977] [WEBRip] [x264] [450p] [Film polski] [rekonstrukcja cyfrowa] [EAP] + Bonusy torrent
Dodał: Ishimura
26.03.2020 03:15
Kategoria: Seriale obyczajowe

Rozmiar: 4.25 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
ALIEN

Info

> TYTUŁ: Lalka [Serial po rekonstrukcji cyfrowej]
> GATUNEK: Dramat, Kostiumowy, Obyczajowy, EAP
> PRODUKCJA: Polska
> PREMIERA: 17 września 1978
> ILOŚĆ SEZONÓW: 1
> ILOŚĆ ODCINKÓW: 9
> CZAS ODCINKA: 70-80 min.

> REŻYSERIA: Ryszard Ber
> SCENARIUSZ: Aleksander Ścibor-Rylski, Jadwiga Wojtyłło
> MUZYKA: Andrzej Kurylewicz

Opis

> Kostiumowy serial obyczajowy, zrealizowany według znanej powieści Bolesława Prusa. W Warszawie, przy Krakowskim Przedmieściu mieści się wielki sklep galanteryjny, którym pod nieobecności pryncypała kieruje jego przyjaciel Ignacy Rzecki. Stary subiekt, romantyczny entuzjasta epoki napoleońskiej, prowadzi pamiętnik, w którym spisuje dzieje swojego życia, losy Stacha i historię sklepu. Z zagranicy wraca Stanisław Wokulski, z ogromnym majątkiem, który zdobył handlując podczas wojny rosyjsko-tureckie - człowiek nieprzeciętnej inteligencji i silnej woli. Wokulski zakoccensorede się w pięknej Izabeli, córce zrujnowanego arystokraty. Od tej chwili motorem jego wszystkich działań jest miłość do panny Łęckiej, która widzi w nim tylko kupca, odstręczającego, demonicznego grubianina. Wokulski pieniędzmi toruje sobie drogę do elity. Starania Wokulskiego o rękę Izabeli przedłużają się. Wreszcie arystokratka pod presją rodziny i otoczenia decyduje się przyjąć oświadczyny. Krach złudzeń następuje podczas podróży do Krakowa. W salonie pociągu Wokulski staje się mimowolnym świadkiem flirtu Izabeli z cynicznym kuzynem Kazimierzem Starskim. Rozumie, że gonił za ułudą i wszystkie jego marzenia legły w gruzach...(film.interia.pl)

> Telewizyjna adaptacja powieści Bolesława Prusa.
Warszawa, 1878 rok. Na Krakowskim Przedmieściu mieści się sklep galanteryjny "J. Mincel i S. Wokulski". Pod nieobecność pryncypała, a zarazem przyjaciela, Stanisława Wokulskiego (Jerzy Kamas), sklep prowadzi pan Ignacy Rzecki (Bronisław Pawlik). Pewnego dnia Wokulski wraca z zagranicy, przywożąc ze sobą spory majątek, którego dorobił się na dostawach wojskowych. Mężczyzna postanawia rozbudować sklep i dostać się na salony arystokracji, a powodem jego zaangażowania jest miłość do pięknej Izabeli Łęckiej (Małgorzata Braunek), córki zrujnowanego arystokraty. (filmweb.pl)

> Adaptacja powieści Bolesława Prusa zrealizowana w formie 9-odcinkowego serialu telewizyjnego.
Opowiedziana z dużym artyzmem i dbałością o szczegóły historia tragicznej miłości bogatego kupca Stanisława Wokulskiego, który dorobił się ogromnego majątku na dostawach wojskowych dla Rosji, do pięknej, wyrachowanej arystokratki z podupadającego rodu - Izabelli Łęckiej. (opis dystrybutora dvd)

Spis odcinków:
========

odc. 6 &#8211 Wiejskie rozrywki
> Po powrocie z Paryża Wokulski przyjeżdża do Zasławia - wiejskiej rezydencji pani prezesowej. Spotyka tam Izabelę która, widząc jego powodzenie i znaczenie w Towarzystwie, zaczyna patrzeć na niego nieco przychylniej.

Odc. 7 &#8211 Ciąg dalszy pamiętnika starego subiekta
> Wokulski, aby przypodobać się Izabeli, postanawia sprzedać sklep. Rzecki natomiast odnotowuje w swoim pamiętniku dwie sprawy sądowe baronowej Krzeszowskiej.

odc. 8 &#8211 Damy i kobiety
> Łęcka przyjmuje wreszcie oświadczyny Wokulskiego i nic już nie zakłóciłoby jego szczęścia, gdyby nie podróż do Krakowa... W salonce pociągu staje się on mimowolnym świadkiem umizgów narzeczonej do jej kuzyna Starskiego.

odc. 9 &#8211 Dusza w letargu
> Wokulski nie widuje się już z Izabelą Łęcką. Tymczasem umiera mąż pani Stawskiej. Rzecki namawia Wokulskiego na małżeństwo z wdową, z którą żenić chce się Mraczewski. Wokulski postanawia wyjechać.

Obsada

> Jerzy Kamas (Stanisław Wokulski)
> Andrzej Precigs (Stanisław Wokulski w młodości), dubbing - Jerzy Kamas
> Małgorzata Braunek (Izabela Łęcka)
> Bronisław Pawlik (Ignacy Rzecki) i inni

Dane techniczne

Przykładowy E01:

Format plików: .ts
Wideo: 800 x 450 16:9 1800 kbps h264 25 fps
Audio: aac 256 kbps 44100 Hz kanały: 2

Rekonstrukcja cyfrowa.
S: VOD

Spieszcie się ciągnąć z pijawek

tak szybko odchodzą...
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-05-02 18:17:35 [Aktualizuj]
Napisano: 17.05.2021 02:45
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse