Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: ZŁAMANA STRZAŁA *Broken Arrow* (1950) [divix-lektor pl]

ZŁAMANA STRZAŁA *Broken Arrow* (1950) [divix-lektor pl] torrent
Dodał: belushi70
24.02.2020 17:33
Kategoria: Przygodowe

Rozmiar: 954.04 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik

W II połowie XIX wieku dochodzi do krwawych konfliktów między Indianami a białymi osadnikami. Kapitan Tom Jeffords jest odpowiedzialny za szlak pocztowy biegnący przez Arizonę, gdzie znajdują się tereny Apaczów. Kiedy ginie jeden z kurierów, kapitan wyrusza na tereny Apaczów. Proponuje rozmowy w celu zażegnania konfliktów. W tym celu spotyka się z wodzem Apaczów – Cochisem. Tom zauważa, że Apacze tylko bronią się przed okrucieństwem osadników. Ostatecznie zostaje zawarte porozumienie, ale wielu nie chce go dotrzymać...

reżyseria:Delmer Daves
scenariusz:Michael Blankfort / Albert Maltz
gatunek:Western
produkcja:USA
premiera:20 lipca 1950 (świat)
Obsada:
James Stewart – Tom Jeffords
Jeff Chandler – Cochise
Debra Paget – Sonseeahray (Gwiazda poranna)
Basil Ruysdael – generał Oliver Howard
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-06-26 23:19:33 [Aktualizuj]
Napisano: 22.01.2022 07:09
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse