Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: WARSAW PARASOL (2019) [MULTi5-PL] [PLAZA] [DVD5] [ISO]

WARSAW PARASOL (2019) [MULTi5-PL] [PLAZA] [DVD5] [ISO] torrent
Dodał: Ishimura
11.02.2020 08:13
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 2.04 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
User image

producent: Pixelated Milk
wydawca: gaming company

Premiera:
========================
2 października 2019
2 października 2019 pudełko PL
2 października 2019 Steam

Gatunek: RPG II wojna światowa turowe roguelike taktyczne 2D elementy strategiczne polskie indie historyczne powstanie warszawskie

Tryb gry: single player

Warsaw to strategiczna gra taktyczna z elementami RPG, której akcja rozgrywa się podczas Powstania Warszawskiego. Producentem tytułu jest polskie niezależne studio deweloperskie Pixelated Milk, znane dzięki klasycznemu taktycznemu RPG Regalia: Of Men and Monarchs, które w 2017 roku ukazało się komputerach PC i konsolach. Według dewelopera, Warsaw jest próbą unikalnego przedstawienia realiów słabo rozpoznawalnego poza Polską Powstania Warszawskiego, które dotychczas nie doczekało się zbyt wielu udanych gier opartych na jego historii. Największą inspiracją dla twórców Warsaw był popularny dungeon-crawler Darkest Dungeon, wydany w 2016 roku.

User image

Fabuła
Akcja Warsaw ma miejsce latem 1944 roku, podczas Powstania Warszawskiego. Podczas gry poznajemy sylwetki wielu fikcyjnych uczestników zrywu, których charakter oraz historia wzorowane są postaciach autentycznych powstańców. Warto zaznaczyć, że fani alternatywnej historii nie powinni liczyć na heroiczne zwycięstwo ruchu oporu. Twórcy nie odbiegają od rzeczywistych wydarzeń, a nasze wysiłki w kampanii ostatecznie muszą zakończyć się klęską. Gra ma bowiem na celu przedstawienie strachu i beznadziei towarzyszących codziennie uczestnikom walk, a także ich przywiązania do sprawy oraz lojalności wobec towarzyszy broni.

System operacyjny: Windows 7 SP1 / 8.1 / 10 64 bit
Procesor: Intel Core i3 2100 / AMD Phenom II x4 955
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: 1 GB VRAM - NVIDIA GeForce GTX 470 / ATI Radeon HD5800
DirectX: wersja 11
Pamięć: 3 GB dostępnego miejsca
Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX

1. Wypal obraz płyty lub zamontuj w wirtualnym napędzie.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Zainstaluj grę.
4. Skopiuj zawartość katalogu "PLAZA " do folderu z grą
5. Graj
6. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

Description By Mozaykin

User image
User image
User image
User image

http://www.youtube.com/v/L_jIoB7yk18
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-08-06 20:36:50 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 18:28
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse