Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dragon Ball KAI odc. 16-30 (2009) [TVRip.XviD] [Napisy PL]

Dragon Ball KAI odc. 16-30 (2009) [TVRip.XviD] [Napisy PL] torrent
Dodał: Gapcio60
05.05.2010 17:31
Kategoria: Anime

Rozmiar: 1.94 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Tytuł - Dragon Ball KAI

Odcinek - 1-15
Gatunek - Komedia, Dramat, Super moce
Rok - 2009 (05.04.2009 do ?)
Typ pliku - avi
Język - japoński
Napisy (Hardsub) - polskie
Jakość - Dobra
Zrodlo - DTV
Rozdzielczość - 852 x 480
kodek wideo - XviD
kodek audio - MPEG-1 Layer 3

Opis:
Dragon Ball Kai - Potocznie "Kai" oznacza "odnowiony", seria ta powstaje obecnie, na jej stworzenie wpłynęło 20 lecie "Dragon Ball", z tej okazji Akira Toriyama, postanowił stworzyć nową wizję "Dragon Ball Z", która została pozbawiona fillerów, momentów nudnych czy innych nie potrzebnych scen.

W dodatku w nowej wersji pojawia się lepsza jakość obrazu, zupełnie nowa ścieżka dźwiękowa, podkład głosów, ulepszone graficznie sceny oraz opening i ending. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce w Japońskiej telewizji FujiTV, 5 kwietnia o godzinie 9:00.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-10-12 18:32:45 [Aktualizuj]
Napisano: 09.05.2021 09:42
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse