Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: [D-SnF] Dragon Ball Kai odc 15 [XviD] [Napisy PL]

[D-SnF] Dragon Ball Kai odc 15 [XviD] [Napisy PL] torrent
Dodał: Anonimowy
19.07.2009 11:27
Kategoria: Anime

Rozmiar: 184.01 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plikTytuł – Dragon Ball Kai
Typ anime – seria TV
Produkcja – kwiecień 2009 do ?
Odcinki – 15/100
Gatunek – Adventure, Aliens, Cyborgs, Fantasy, Genetic Modification, Humanoid, Martial Arts, Shounen, Space Travel, Super Power
Format – .Avi
Język – japoński
Napisy – polskie
Grupa – Suppiido-Fansubs
Jakość –dobra
Rozdzielczość – 704 x 396

opis DBpolska.net:
Dragon Ball Kai - Potocznie "Kai" oznacza "odnowiony", seria ta powstaje obecnie, na jej stworzenie wpłynęło 20 lecie "Dragon Ball", z tej okazji Akira Toriyama, postanowił stworzyć nową wizję "Dragon Ball Z", która została pozbawiona fillerów, momentów nudnych czy innych nie potrzebnych scen. W dodatku w nowej wersji pojawia się lepsza jakość obrazu, zupełnie nowa ścieżka dżwiękowa, podkład głosów, ulepszone graficznie sceny oraz opening i ending. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce w Japońskiej telewizji FujiTV, 5 kwietnia o godzinie 9:00 naszego czasu. Nowa kreska, oraz nowy czas emisji spowodował również zmianę wizerunku "drastycznych" scen, które zamiast rozbryzgu krwi, zostały zastąpione nowymi mniej rzucającymi się w oczy motywami. Najważniejszym punktem tej serii jest skrócenie fabuły z 291, do ponad 100 odcinków, do dla jednych może okazać się głupotą, jednak z drugiej strony walki, dialogi dziać się będą szybciej, co oznacza iż ciągle coś będzie się działo.

Dla tych co ostatnio nie pasowalo jest z napisami ale sa takze napisy osobno wiec mozecie sobie zakryc te wbudowane.Osobiście polecam zakryć gdyż znalazłem tylko wersje mało zajmującą AVI z wbudowanymi hiszpańskimi napisami

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-05-25 18:56:48 [Aktualizuj]
Napisano: 20.04.2021 16:06
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse