Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: The Temple of Elemental Evil (2003) [ENG] [License/GOG] [1.0] [DVD5] [exe]

 The Temple of Elemental Evil (2003) [ENG] [License/GOG] [1.0] [DVD5] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
28.01.2020 05:19
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 1.56 GB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
User image

producent: Troika Games
wydawca: Atari / Infogrames

Premiera:
==================
16 września 2003
19 lutego 2004 pudełko PL

Gatunek: RPG widok izometryczny Dungeons & Dragons klasyczne RPG

Tryb gry: single / multiplayer

Greyhawk: The Temple of Elemental Evil to gra z gatunku cRPG bazująca na klasycznym module Advanced Dungeons & Dragons (pen-and-paper) z 1985 roku zatytułowanym The Temple of Elemental Evil. Akcja gry komputerowej rozgrywa się w tych samych warunkach i tym samym otoczeniu jak to miało miejsce w oryginalnym module, tj. w świecie Oerth, i rozpoczyna się w momencie, w którym drużyna bohaterów przybywa do wioski Hommlet. W zależności od tego czy nasza drużyna ma charter zły, dobry, neutralny, chaotyczny, itp. (dziewięć możliwości) zmienia się powód, dla którego przybywa akurat w to miejsce - może trafić do Hommlet bo jakiś potężny NPC zlecił jej wykonanie pewnej misji czy też przywiodła ją tu mapa znaleziona gdzieś w podziemiach. Dalej zaś czeka już walka z siłami zła, w tym i eksploracja ruin tytułowej świątyni.
User image
Na samym początku przygody możemy stworzyć pięcioosobową drużynę, jednakże w czasie gry można przyłączyć kolejnych trzech NPC-tów. Przy czym gracz może bezpośrednio kontrolować tylko pięć bazowych postaci, a trzy pozostałe, pomimo tego, że stanową część drużyny i uzyskują doświadczenie, są niezależne. Maksymalnie nasza grupa śmiałków może się składać z ośmiu postaci. Gra komputerowa Greyhawk: The Temple of Elemental Evil, w odróżnieniu od papierowego protoplasty zaopatrzona została w zasady najnowszej edycji systemu D&D, tj. 3,5. Znaczy to że znajdziemy tu niemal wszystkie aktualne umiejętności, monstra, zaklęcia, przedmioty, itd.
User image

System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 10
Procesor: 1 GHz
RAM: 256 MB
Karta wideo: 3D, DirectX 7 (zalecany DirectX 9)
Miejsce na dysku twardym: 1,5 GB

1. Zainstaluj grę z pliku .exe.
2. W razie potrzeby zainstaluj dodatki.
3. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
4. Graj
5. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

Bonuses from GOG:
Artwork
User Guide (175 pages)
HD wallpapers
Background card
Game soundtrack
Avatars

Description By Mozaykin

User image
User image
User image
User image
User image

http://www.youtube.com/v/h9uPlvWIXG4
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-07-05 17:45:09 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 18:14
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse