Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: CorelCAD 2020.0 Build 20.0.0.1074 - 64bit [PL] [Crack] [azjatycki]

CorelCAD 2020.0 Build 20.0.0.1074 - 64bit [PL] [Crack] [azjatycki] torrent
Dodał: azjatycki
22.01.2020 19:15
Kategoria: Inne

Rozmiar: 483.80 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 127

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Multilanguage.

CorelCAD to program, którym firma Corel weszła na rynek oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo. CorelCAD w pełni obsługuje popularny w branży format DWG, i znajdziemy w nim wszystkie narzędzia i funkcje potrzebne do projektowania dwu- i trójwymiarowego. Ponadto firma Corel wprowadziła kilka innowacyjnych funkcji, jak możliwość dołączenia do projektu notatek odręcznych i głosowych (dostępne tylko na Windows) oraz kompatybilność z CorelDRAW i Corel DESIGNER.

Obsługiwane formaty plików
Podstawową zaletą programu CorelCAD jest możliwość pracy z plikami zapisanymi w formacie DWG, zawierającymi zarówno plany dwuwymiarowe jak i trójwymiarowe modele. Format DWG jest natywnym formatem programu CorelCAD, ale program obsługuje również pliki DXF i DWF używane przez AutoCAD 2010 i nowsze. Dla zapewnienia kompatybilności ze starszym oprogramowaniem CorelCAD umożliwia zapis i odczyt formatów R12 DWG i DXF. W niektórych przypadkach możliwe jest również odtworzenie uszkodzonych plików DWG i DXF w różnych wersjach. Projekty można eksportować również do przenośnych formatów PDF i SVG, a dodatkowo dla wersji dla Windows tego programu stworzone zostały wtyczki umożliwiające eksport projektów dla programów CorelDRAW (CDR) i Corel DESIGNER (CDS).

Interfejs użytkownika
Środowisko pracy programu CorelCAD zostało przygotowane tak, aby użytkownicy innych programów do projektowania wspomaganego komputerowo mogli się w nim bez problemu odnaleźć. Znajdują się tu typowe dla tego typu programów narzędzia, linia komend obsługująca popularne aliasy poleceń, a układ pozycji menu i narzędzi na paskach sprawi, że każdy projektant poczuje się komfortowo. Ponadto pracę przyśpieszają kontekstowe menu skrótów wywoływane prawym przyciskiem myszy, oraz bardzo przydatna paleta właściwości. Paleta daje szybki dostęp do atrybutów encji, jak kolor i styl linii, oraz bardziej zaawansowanych, jak warstwa, na której znajduje się encja, czy szczegóły jej położenia. Konfiguracje interfejsu można zapisywać i przełączać się między nimi w czasie pracy. Ponadto możliwe jest tworzenie własnych aliasów do często używanych poleceń, co znacznie przyśpiesza pracę bardziej doświadczonych użytkowników.

Projektowanie 2D
Przy projektowaniu w dwóch wymiarach wysoka precyzję dopasowania obiektów zapewniają inteligentne narzędzia, jak przyciąganie encji, informacje o obiekcie pod kursorem oraz prowadnice. Aby ułatwić przesuwanie encji, w CorelCAD znalazły się uchwyty, które umożliwiają przesuwanie encji wzdłuż wybranej osi oraz wygodne skalowanie, duplikowanie i zmianę pozycji. Ciekawostką jest możliwość pracy w zdefiniowanym przez siebie układzie współrzędnych, co jest szczególnie pomocne, jeśli wygodniej będzie operować na osiach równoległych do płaszczyzn projektu.

Modelowanie 3D
Trójwymiarowe modele można oglądać na rzutniach lub w interaktywnym widoku trójwymiarowym, gdzie model można obracać w czasie rzeczywistym. Rzutnie można układać na jednym ekranie, aby model zaprezentować z boku, z góry, z przodu, z tyłu lub z dołu, oraz w rzucie izometrycznym w jednym z czterej kierunków. Model może być prezentowany w postaci cieniowanej lub jako pełny render. Do dyspozycji użytkownika jest biblioteka podstawowych brył (primitives), na których można wykonywać operacje logiczne (suma, różnica, część wspólna) aby modyfikować ich kształty. Bryły można również tworzyć z encji dwuwymiarowych poprzez wytłaczanie, zawijanie powierzchni wokół osi lub tworzenie rozciąganie ścian bryły między dwiema encjami dwuwymiarowymi. Modele można również importować i eksportować do plików w formacie ACIS (pliki SAT).

Rozszerzanie i automatyzacja
Użytkownicy CorelCAD na Windows mogą skorzystać z wtyczek dostępnych w sklepie elektronicznym Corela. Ponadto program posiada specjalny interfejs przeznaczony do automatyzacji zadań, który można oprogramować z LISPie lub Microsoft Visual Studio Tools for Applications (VSTA). Pozwala to na tworzenie nowych procedur oraz własnych wtyczek.

---------

[ENG]

CorelCAD is one of the best CAD software with high-performance CAD solution with industry-standard CAD features and native DWG file format support. CorelCAD 2019 is a powerful 2D and 3D computer-aided drafting software tha provides you all the tools needed to model in 2D/3D. The software offers a wide array of drawing tools and editing options as generally expected from a good CAD applications. The interface, mouse actions and keyboard shortcuts can be customized to your liking. Create, Collaborate and share more easily with native CAD formats, including PDF, SVG, ACIS, SAT, DWF, DWG, DXF, DWT and SHP.

CorelCAD 2019 provides customizable 2D drafting and 3D design tools that increase your workflow productivity with native CAD file format support. It delivers impressive speed, performance and customization, 3D print-ready features and STL file output. In addition, it also includes a set of useful layer tools that allows you to work with multiple layers simultaneously.

Key Features:
- Create, edit and format different types
- High-caliber drafting and design tools
- Importing and exporting native CAD files
- Powerful and High-level CAD performance
- Provides support in 2D and 3D CAD design
- Switch between several documents with ease
- And so much more.

What’s new in CorelCAD 2020:
- Enhanced 2D drafting and 3D modeling tools
- New auto-completion function for Commands
- Centerline construction and trimming options
- New customizable UI (ribbon style interface)
- New pattern commands (Patterns Along Paths)
- Other new efficient and time-saving feature
- New responsive tools like Quick Input, etc.
- Othe bug fixes and improvements.

---------

strona producenta: http://www.corel.com/
system operacyjny: Windows 7 / 8 / 10 (64bit)

-----------

Program zainstaluje się w domyślnym języku systemu.

-----------

- uruchom instalator (w pierwszej fazie instaluje się Microsoft Visual Studio)
- po zakończeniu instalacji Microsoft Visual Studio poczekaj, instalator przejdzie automatycznie do instalacji CorelCAD
- po instalacji nie uruchamiaj programu
- zawartość folderu Crack przekopiuj domyślnie do: C:/Program Files/Corel/CorelCAD 2020/BIN
- uruchom program

-----------

Win 10 64bit - screen po instalacji: http://extraimage.net/images/2020/01/22/ca771d4604b237d328dbbbff24d2e812.png
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-06-24 18:42:44 [Aktualizuj]
Napisano: 16.04.2021 16:36
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse