Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Jaki Kształt ma Ziemia? (Ziemia Kula vs Płaska Ziemia) [1080p][WEB-DL x264][PL]

Jaki Kształt ma Ziemia? (Ziemia Kula vs Płaska Ziemia) [1080p][WEB-DL x264][PL] torrent
Dodał: Ishimura
14.01.2020 06:17
Kategoria: Dokumentalne

Rozmiar: 144.00 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
Jaki kształt ma Ziemia? Większość osób już słyszała o ludziach kwestionujących kształt Ziemi, czy kula czy płaska. Dla mnie nie ma tutaj podziału, ponieważ rzeczywistość jest tylko jedna. Obiektywna prawda nie jest własnością moją czy kogoś innego, tylko jest ona do odkrycia dla ludzi. Fakty są takie że uczymy się i rozumiemy rzeczywistość poprzez praktyczność, a nie język. Język służy tylko do jej opisania, ale to praktyczność jest na pierwszym miejscu, dlatego prawdziwi ludzie na świecie powinni reprezentować namacalną rzeczywistość w której żyją, bo to jest to do czego mają dostęp. To Ty jesteś naukowcem, żyjesz teraz. Grą nie jest znajdowanie przez ciebie jakiś informacji od jakiegoś kolesia na internecie co przeczytał jakąś książkę, czy zobaczył coś na ekranie telewizora. Prawdziwa gra dzięki której wygrasz, jest dzięki Tobie, indywidualności eksplorującej rzeczywistość w której żyjesz.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-05-18 21:21:02 [Aktualizuj]
rp22
rp22
Napisano: 2020-01-15 21:27
 
ale pierdoły
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse