Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Final Fantasy XV: Windows Edition - V1.0 [All DLCs+MP+HD Textures+4K Videos][MULTi][EXE][REPACK-FITGIRL]

Final Fantasy XV: Windows Edition - V1.0 [All DLCs+MP+HD Textures+4K Videos][MULTi][EXE][REPACK-FITGIRL] torrent
Dodał: Draxoo7
12.01.2020 05:18
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 56.08 GB
Seed'ów: 15
Leecher'ów: 12
Pobrań: 6061

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Final Fantasy XV: Windows Edition *2018* - V1.0 Build:1261414 [All DLCs + MultiPlayer + HD Textures + 4K Videos] [MULTi11-ENG] [REPACK-FITGIRL] [SELECTIVE DOWNLOAD FROM 48.03 GB] [EXE]Wydanie FITGIRL: 6 Października 2019
Premiera Gry: 6 Marca 2018 - 18 Czerwca 2019 (Update V1261414)
Gatunek: RPG, FPP, TPP, Fantasy, Science Fiction, Sandbox, RPG Akcji, jRPG
Producent: Square Enix
Wydawca: Square Enix

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Japoński, Koreański, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Rosyjski


Zawartość Dodatkowa:

- Final Fantasy XV - Cactbar
- Final Fantasy XV - Crowbar
- Final Fantasy XV - Hev Suit
- Final Fantasy XV - Holiday Pack
- Final Fantasy XV - Booster Pack
- Final Fantasy XV - Royal Cruiser
- Final Fantasy XV - Episode Ignis
- Final Fantasy XV - Episode Ardyn
- Final Fantasy XV - Regalia Type-D
- Final Fantasy XV - Scientist Glasses
- Final Fantasy XV - Episode Prompto
- Final Fantasy XV - Episode Gladiolus
- Final Fantasy XV - First Person Mode
- Final Fantasy XV - Half-Life Costume
- Final Fantasy XV - Fashion Collection
- Final Fantasy XV - Cactuar Suit Green
- Final Fantasy XV - Armiger Unleashed
- Final Fantasy XV - Cactuar Suit Yellow
- Final Fantasy XV - Cactuar Suit Purple
- Final Fantasy XV - Insomnia City Ruins: "Expanded Map”


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0 Build:1261414 + All DLCs + MultiPlayer + HD Textures + 4K Videos


Linki Do HD Texture & 4K Videos:

- Final Fantasy XV - 4K Videos - http://rutor.info/torrent/721274/final-fantasy-xv-windows-edition-videoroliki-v-4k-dlja-versii-v1261414-2018-pc-repack-ot-fitgirl (Torrent)

- Final Fantasy XV - HD Texture - http://rutor.info/torrent/721275/final-fantasy-xv-windows-edition-tekstury-v-vysokom-razreshenii-dlja-v1261414-2018-pc-repack-ot-fitgirl (Torrent)
Final Fantasy XV: Windows Edition na komputerach PC to rozszerzone i kompletne wydane piętnastej części legendarnego cyklu jRPG, który narodził się w 1987 roku. Jej producentem jest japońskie Square Enix. Tytuł został po raz pierwszy zapowiedziany w 2006 roku jako ekskluzywna produkcja na PlayStation 3. Nosił on wówczas tytuł Final Fantasy Versus XIII i był promowany jako część kompilacji Fabula Nova Crystallis Final Fantasy XIII. Przez wiele lat produkcja tytułu posuwała się w ślimaczym tempie, a deweloperzy wchodzący w skład niewielkiego zespołu stworzyli jedynie szkielet rozgrywki oraz zarys fabuły. W 2013 roku gra została ponownie przedstawiona światu jako Final Fantasy XV, a następnie zapowiedziana na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Nowym reżyserem projektu został Hajime Tabata, mający na koncie gry Final Fantasy Type-0 oraz Crisis Core: Final Fantasy VII.

Final Fantasy XV oficjalnie zadebiutowało w listopadzie 2016 roku. Przez półtora roku od premiery deweloperzy wzbogacili grę o cztery duże dodatki, a także szereg poprawek, patchy i darmowych DLC. Trzy z rozszerzeń oferowały niewielkie kampanie fabularne, podczas gdy ostatnie wprowadziło do gry kooperacyjny tryb rozgrywek wieloosobowych. Pecetowa wersja produkcji ukazała się wraz z konsolową edycją Royal Edition. Obie zawierają wymienioną powyżej zawartość dodatkową, a także zupełnie nowe elementy, takie jak mapy, walki z bossami, wcześniej niedostępne możliwości eksploracji itd.

Głównym bohaterem Final Fantasy XV: Windows Edition jest młody książę Noctis Lucis Caelum, którego rodzina od pokoleń rządzi małym acz rozwiniętym technologicznie miastem-państwem Lucis. Jako jedyny kraj na świecie dysponuje ono potężnym magicznym kryształem, zapewniającym ochronę i dostatnie życie jego mieszkańcom. Przez wiele lat Lucis izolowało się od świata zewnętrznego, broniąc się przed zakusami sąsiadów dążących do przejęcia kontroli nad źródłem jego bogactwa. Największym z oponentów niewielkiego państwa jest zmilitaryzowane Imperium Niflheim, sprawujące kontrolę nad prawie całym kontynentem. Wzajemną niechęć oraz zimną wojnę pomiędzy dwoma stronami zakończyć miał specjalny traktat podpisany przez ojca Noctisa oraz samego imperatora. Okazuje się, że propozycja umowy była jedynie blefem i w dniu ratyfikacji Lucis niespodziewanie najeżdżają agresywne siły Niflheimu, niszcząc stolicę Insomnię.

Kiedy rodzinne miasto Noctisa jest równane z ziemią, ten wraz z trzema towarzyszami, którymi są Gladiolus Amicitia (osobisty ochroniarz bohatera), Ignis Stupeo Scientia (królewski doradca) oraz Prompto Argentum (przyjaciel Noctisa z dzieciństwa), podróżuje do miasta Altissia, w którym ma spotkać się ze swoją przyszłą żoną Lunafreyą „Luną” Nox Fleuret. Małżeństwo z Luną, młodą i wyjątkowo utalentowaną wieszczką potrafiącą komunikować się z bogami, która pochodzi z autonomicznej imperialnej prowincji Tenebrae, miało przypieczętować traktat pomiędzy Niflheimem i Lucis. Kiedy grupa bohaterów dowiaduje się o losie, jaki spotkał ich ojczyznę, staje przed potężnym dylematem i musi zdecydować, co zrobić dalej, równocześnie ukrywając się przed polującymi na nich żołnierzami Imperium.

W skład Final Fantasy XV: Windows Edition wchodzą także fabularne dodatki – Episode Gladiolus, Episode Prompto oraz Episode Ignis. Ich akcja rozgrywa się podczas głównej kampanii fabularnej. Dostęp do tych trzech kilkugodzinnych przygód, w których kontrolujemy przyjaciół Noctisa, otrzymujemy z poziomu głównego menu gry.

Model rozgrywki w Final Fantasy XV: Windows Edition zbliżony jest do tego z cyklu Kingdom Hearts. Świat obserwujemy z perspektywy trzeciej lub pierwszej osoby (w zależności od wyboru), a eksploracja dużych oraz otwartych lokacji odbywa się w czasie rzeczywistym. W przeciwieństwie do poprzednich gier z serii, system walki jest nastawiony na akcję, więc w grze nie uświadczymy klasycznych turowych bitew oraz pojedynków na osobnych arenach. Kolejną różnicą w stosunku do poprzednich odsłon Final Fantasy jest fakt, że gracze mogą kontrolują przede wszystkim postać jednego bohatera. W ciągu przygody towarzyszy mu stale trójka jego przyjaciół, a od czasu do czasu do drużyny gościnnie dołączają dodatkowe postacie.

Noctis może posługiwać się magią, specjalnymi umiejętnościami, a także jednym z jego wielu magicznych mieczy, które służą mu w razie potrzeby za tarczę. Bohater potrafi również błyskawicznie teleportować się na krótkich dystansach, zaskakując przeciwników i docierając do normalnie niedostępnych miejsc. Przez sporą część rozgrywki możemy korzystać z pomocy towarzyszy, z którymi wykonamy łączone ataki oraz combosy. Wraz z rozwojem fabuły tytułu otrzymujemy również pomoc ze strony kolejnych Archaeanów, potężnych istot pełniących rolę klasycznych summonów znanych z innych Final Fantasy. Po spełnieniu konkretnych wymagań przyzywamy je w widowiskowy sposób na pole bitwy.

Wyjątkowo ważną rolę w grze pełni eksploracja świata. Po mapie podróżujemy w samochodzie, którym sterujemy ręcznie lub włączamy autopilota do wyznaczonego celu. W każdej chwili możemy jednak wysiąść z pojazdu i zejść z utartej ścieżki, wypełniając dodatkowe zadania i questy lub poszukując różnych sekretów. W Final Fantasy XV: Windows Edition zaimplementowano cykl dnia i nocy, który wpływa na zachowanie dzikich bestii. Drużyna graczy musi od czasu do czasu rozbijać obóz w dziczy - tylko w czasie odpoczynku postacie mogą awansować na kolejne poziomy doświadczenia. Siły regenerujemy dzięki przygotowywanym posiłkom, a w zależności od wykorzystanych składników bohaterowie mogą otrzymać również dodatkowe bonusy do obrony lub ataku, które okażą się kluczowe zwłaszcza w walce z najsilniejszymi przeciwnikami.

Poza wielką fabularną przygodą jednoosobową, za sprawą dodatku Final Fantasy XV: Comrades, wchodzącego w skład Final Fantasy XV: Windows Edition, gra posiada w pełni funkcjonalny tryb wieloosobowej zabawy kooperacyjnej, który przeznaczony jest dla maksymalnie czterech osób. Tworzymy w nim własnego bohatera i wraz z innymi osobami wykonujemy kolejne misje, polegające na pokonaniu konkretnych stworów, obronie pozycji lub eskorcie celu. Gracze zdobywają fundusze, pozwalające na zakup nowego wyposażenia oraz gadżetów i strojów.

Przebieg rozgrywki nie uległ tutaj znaczącym zmianom w stosunku do podstawowej wersji gry. System walki pozostał ten sam, choć nie możemy korzystać z wielu różnych broni naraz oraz z magi. Do poszczególnych rodzajów oręża, takich jak miecze, sztylety czy tarcze, przypisane jest jedno zaklęcie, które można użyć na polu bitwy. Pozbawieni jesteśmy też możliwości przyzywania summonów.

Oprawa wizualna Final Fantasy XV: Windows Edition wykorzystuje technologię graficzną Luminous Studio, która opracowana została przez Square Enix. Jeżeli chodzi o projekty świata oraz postaci, twórcy inspirowali się zarówno klasyczną ikonografią fantasy, jak i współczesnymi krajobrazami Tokio, Wenecji, Stanów Zjednoczonych czy Karaibów. Za ścieżkę dźwiękową gry odpowiada utytułowana kompozytorka Yoko Shimomura, znana między innymi dzięki muzyce z serii Kingdom Hearts.

Final Fantasy XV: Windows Edition zostało od podstaw przebudowane z myślą o możliwościach współczesnych komputerów PC. Tytuł posiada pełną gamę graficznych ustawień konfiguracyjnych i korzysta z najnowszych standardów technologicznych, takich jak 8K i HDR10, równocześnie oferując wsparcie dla modów. Ze względu na objętość łatek oraz dodatków gry, Final Fantasy XV: Windows Edition wymaga ponad 100 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Twórcy udostępnili także benchmark tytułu. Pozwala on sprawdzić nam wydajność naszego komputera i sugerowane przez grę ustawienia graficzne. Pobierzemy go w tym miejscu.Minimalne: Intel Core i5-2500 3.3 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki GeForce GTX 760 2 GB / Radeon R9 280 3 GB lub lepsza, 100 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit
Czas Instalacji: 60-120 Min (zależne od wydajności PC)

Możliwość Selektywnego Wyboru Pobierania - 48.03 GB
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-16 22:15:02 [Aktualizuj]
Napisano: 11.05.2021 09:59
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse