Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Neverwinter Nights 2 : ComPLete [v.1.023(1765)] *2006* [MULTI-PL] [REPACK R69] [EXE]

Neverwinter Nights 2 : ComPLete [v.1.023(1765)] *2006* [MULTI-PL] [REPACK R69] [EXE] torrent
Dodał: ROKA1969
01.01.2020 09:46
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 6.02 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
User image
User image

F_INFO

Tytuł: Neverwinter Nights 2 : Complete
Rok premiery: 2006
Gatunek: RPG
Twórca: Obsidian Entertainment
Wydawca: Hasbro Inc.
Platforma: PC
Język: rosyjski, angielski, niemiecki, francuski, polski, hiszpański
Wersja: v.1.023(1765)
Tabletka: Nie wymagana GOG

https://www.gog.com/game/neverwinter_nights_2_complete
https://www.gry-online.pl/gry/neverwinter-nights-2/zc1425#pc

F_OPIS

Witaj ponownie w Neverwinter!

Pieśni bardów opiewają czyny bohaterów minionych wieków i rzadko wspominają o tych, którzy bohaterami staną się dopiero w przyszłości. Jednym z takich przyszłych bohaterów jest farmer z małej wioski w West Harbor, wychowany przez przybranego ojca, elfiego łowcę Daeghuna. Nasz bohater wyrusza z misją uśmiercenia Króla Cieni. "Neverwinter Nights 2" jest opowieścią o jego czynach. Dalsze przygody farmera stanowią fabułę dodatku "Neverwinter Nights 2: Mask of the Betrayer", w którym bohater odkrywa, że padł ofiarą złowrogiego zaklęcia - klątwy wiecznego głodu zmuszającej go do pochłaniania dusz duchów. Aby pozbyć się klątwy, musi dotrzeć do Planu Cienia, gdzie znajdzie mroczne tajemnice i dręczone dusze.

Dodatek "Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir" pozwala odetchnąć od epickich bitew i misji odmieniających losy świata. Twoim zadaniem jest zebranie grupy 4 łowców przygód (poprzez ręczne dobieranie statystyk każdego z nich lub losowe zmiany do chwili uzyskania pożądanego wyniku) i wyruszenie w siną dal. Nie zapomnij o mapie, bez której łatwo zgubić się podczas eksploracji rozległej krainy Samarach oraz Wybrzeża Mieczy! W starożytnym, zapomnianym grobowcu czeka na ciebie niezwykła maska, która da ci moc i zmieni twoje życie w koszmar, dręcząc cię przerażającymi wizjami. Każda próba pozbycia się artefaktu spełznie na niczym - przeklęta maska w tajemniczy sposób zawsze zdoła do ciebie wrócić. Pozostanie ci tylko jedno wyjście: rejs do Westgate i odkrycie tajemnicy Nocnych Masek w "Neverwinter Nights 2: Mysteries of Westgate".

"Neverwinter Nights 2 Complete" to wyjątkowa gra RPG, której fabułę osadzono w fantastycznym uniwersum Zapomnianych Krain, jednym z najpopularniejszych światów systemu Dungeons & Dragons. Użyj niesamowitych zaklęć, wyczynów i prestiżowych klas będących częścią zasad D&D 3.5. Stwórz swoje postacie, korzystając z wielu różnych ras i podras - takich jak tieflingi i aasimarowie. Oprócz przygotowanych kampanii otrzymasz potężny zestaw narzędzi Obsidian Neverwinter Nights 2 Toolset, które pozwolą ci stworzyć własne przygody i podzielić się nimi z przyjaciółmi!

"Neverwinter Nights 2 Complete" zawiera podstawową wersję gry oraz 3 dodatki: "Mask of the Betrayer", "Storm of Zehir" i "Mysteries of Westgate".
Ulepszony edytor Neverwinter Nights 2 Toolset pozwoli ci stworzyć własne przygody w świecie D&D i rozegrać je samodzielnie lub ze znajomymi.
Odkryj na nowo wiele znanych lokacji i spotkaj się z towarzyszami z innych odsłon gry.
Ponad 100 godzin przygód rozłożonych na 4 kampanie we wspaniałej oprawie graficznej.

Uploaded by ROKA1969

F_WYMAGANIA

System operacyjny: Windows XP SP 3 / Vista / 7/8
Procesor: 3 GHz
RAM: 1 Gb
Karta graficzna: ATI X800 lub NVIDIA GeForce 6800
Urządzenie dźwiękowe: kompatybilne z DirectX 9
Dysk twardy: 11.6 Gb

F_INSTALL

Zainstaluj
Graj

[code]Uploader Notes:

Zablokuj plik exe w firewallu, aby zapobiec grze próbie przejścia do trybu online!
Jeśli instalujesz gry na partycji systemowej, może być konieczne aby uruchomić tę grę z uprawnieniami administratora
W przypadku braku bibliotek.dll pobierz je z internetu i wklej do folderu z grą!
Lub pobierz i zainstaluj System Software: https://drive.google.com/file/d/16IuBE-zMZp7KdlJQ6XVYOeM875FNkazR/view[/code]

[code]Jeśli uważasz że gra ci się spodobała wesprzyj programistów i kup tę grę![/code]

User image
User image
User image
User image
User image
User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-15 13:06:47 [Aktualizuj]
Napisano: 11.05.2021 09:21
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse