Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Ukryty II - The Hidden II *1993* [DVDRip] [XviD] [Lektor PL] [DYZIO]

Ukryty II - The Hidden II *1993* [DVDRip] [XviD] [Lektor PL] [DYZIO] torrent
Dodał: dyyzio
15.11.2019 09:50
Kategoria: Horror

Rozmiar: 698.05 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
..::(Info)::..
reżyseria: Seth Pinsker
scenariusz: Jim Kouf Seth Pinsker
gatunek: Horror Kryminał Sci-Fi
produkcja: USA
premiera: 6 września 1993 (świat)..::(Opis)::..


Kiedy ostatni Obcy zostaje zniszczony wydaje się, ze sprawa jest załatwiona i Ziemianie mogą nareszcie odetchnąć. Niestety, tylko przez chwilę wszystko jest w porządku. Niezauważony przez nikogo pies chwyta kawałek spalonego mięsa kosmity i wybiega. A gdy zabiera się do konsumpcji , obrzydliwe macki wyskakują z mięsa. Walka jest krótka. Po kilku chwilach zwierzę odchodzi, niosąc w sobie zalążek Obcego. W ciemnym magazynie na przedmieściach miasta Obcy opuszcza wnętrze psiaka. Mija piętnaście lat. W zaciszu magazynu Obcy rośnie i rozmnaża się bez przeszkód. Kilkanaście larw ukrytych w ciemnych zakamarkach. Jeden kosmita gotowy już jest do ataku. Pierwszą ofiarą staje się Stenton, chcący założyć w ogromnej hali modną dyskotekę. Kosmita wnika w niego po krótkiej walce. Od tego momentu mężczyzna pozostawia za sobą zmasakrowane ludzkie zwłoki. Kolejną zabitą przez niego osobę, młodą kobietę, ogląda w reporterskiej migawce były gliniarz Thopmas Beck. To z nim połączył się dobry kosmita, który walczył z Obcym przed laty. Tylko on dysponuje bronią zdolną zniszczyć złego przybysza z innej planety. Niewiele się zastanawiając Thomas penetruje legowisko bestii czyli magazyn. Udaje mu się zniszczyć tylko jedną larwę i zostaje zaatakowany przez Stentona. Z zażartej walki nikt nie wychodzi żywy.... Kontynuacja powstałego w 1988 roku obrazu Jacka Sholdera

..::(Obsada)::..

Raphael Sbarge
Tony DiBenedetto
Michael A. Nickles
Kate Hodge
Christopher Murphy
Jovin Montanaro
Tom Tayback
Danny McBride


..::(Dane Techniczne)::..

Format : AVI at 1.045 kb/s
Length : 698 MiB for 1 h 33 min 25s 896 ms

Video #0 : MPEG-4 Visual at 899 kb/s
Aspect : 640 x 336 (1.905) at 23.976 fps

Audio #0 : MPEG Audio at 133 kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 kHz..::(Screeny)::..User image

User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2023-01-10 14:36:25 [Aktualizuj]


Napisano: 08.02.2023 07:16
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse