Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Cities: Skylines Deluxe Edition 2015 2017 V1 8 0 F3 [+All DLCs] [MULTi9 PL] [ISO] [CODEX]

Cities: Skylines  Deluxe Edition 2015 2017  V1 8 0 F3 [+All DLCs] [MULTi9 PL] [ISO] [CODEX] torrent
Dodał: Ishimura
14.10.2019 06:44
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 5.36 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 2

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...
Wydanie CODEX: 17 Sierpnia 2017
Premiera Gry: 10 Marca 2015 - 17 Sierpnia 2017 (Concerts DLC)
Gatunek: Strategiczne, Ekonomiczne, Symulacje, Sandbox, Budowa Miasta
Producent: Colossal Order
Wydawca: Paradox Interactive
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski-Brazylijski, Koreański, Chiński Uproszczony, Rosyjski, Polski

Zawartość Dodatkowa:
- Snowfall
- Concerts
- Art Deco
- Stadiums
- After Dark
- Match Day
- Post Cards
- Mass Transit
- Preorder Pack
- Deluxe Edition
- Rock City Radio
- Natural Disasters
- Relaxation Station
- High-Tech Buildings

Gra Jest Zaktualizowana Do Najnowszej Wersji - V1.8.0-F3 + All DLCs

...( Opis )...
Cities: Skylines na platformie PC Windows to gra strategiczno-ekonomiczna wyprodukowana przez zespół Colossal Order, który stworzył wcześniej dwie gry - Cities in Motion: Symulator Transportu Miejskiego (Cities in Motion) oraz Symulator współczesnej metropolii: Transport i komunikacja miejska (Cities in Motion 2: The Modern Days). Tym razem deweloperzy postanowili nie ograniczać się tylko do tematyki transportu miejskiego i rzucili wyzwanie projektom typu SimCity.
Głównym celem zabawy jest więc wybudowanie wymarzonego przez siebie miasta, ale to oczywiście nie wszystko, gdyż podczas rozgrywki musimy troszczyć się także o dobro mieszkańców, dbać o finanse pozwalające na dalsze inwestycje i nie tylko. Produkcja oferuje również pełne wsparcie dla moderów.
W grze budujemy metropolie na mapach o rozmiarach 36 km kwadratowych, choć możliwe jest nieoficjalne zwiększenie tego rozmiaru. By zapełnić cały teren budynkami i drogami, musimy zatroszczyć się m.in. o sprawne działanie systemu administracji miejskiej i stały dopływ gotówki, pozyskiwanej z podatków. Należy jednak pamiętać, że różne dzielnice naszej aglomeracji zamieszkują odmienne klasy społeczne. W związku z tym, wysokość pobieranych pieniędzy musi być uzależniona od możliwości finansowych mieszkańców. Na szczęście twórcy umożliwi precyzyjne określanie wysokości podatków oraz rodzajów polityk dla poszczególnych obszarów. Oprócz tego trzeba zatroszczyć się o zbudowanie komunikacji miejskiej, dzięki której wirtualni ludzie będą mogli przemieszczać się po całej metropolii. Ważnym aspektem jest także nawiązywanie stosunków handlowych z innymi miastami.

Cities: Skylines - Mass Transit:
Mass Transit to wydany na platformę PC Windows czwarty, po Snowfall, After Dark i Natural Disasters, dodatek do strategii ekonomicznej Cities: Skylines. Jest to rozszerzenie niesamodzielne, więc do działania wymaga posiadania podstawowej wersji gry. Za wszystkie te produkcje odpowiada fińskie studio Colossal Order.
Zgodnie z tytułem, dodatek koncentruje się na rozwinięciu aspektu gry związanego z komunikacją miejską, rozszerzając rozgrywkę o wiele nowych metod transportu ludności. Dzięki wydanemu na platformę PC Windows Cities: Skylines - Mass Transit mieszkańcy wirtualnych miast mogą przemierzać zbiorniki wodne za pomocą promów, korzystać z kolejek linowych i kolei jednoszynowych oraz podróżować na pokładach sterowców.
Dodatek wprowadza także centra komunikacyjne, pozwalające mieszkańcom na szybkie przesiadki. Te budynki nie muszą ograniczać się do jednego typu transportu i nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybudować wielkie stacje, umożliwiające wygodne zmiany metod podróżowania.
Rozszerzona została również lista typów dróg, mostów i kanałów. Ponadto DLC dodaje nowy zestaw scenariuszy, z wyzwaniami związanymi z zarządzaniem ruchem w mieście oraz rozwiązywaniem problemów komunikacyjnych.
Cities: Skylines - Mass Transit wprowadza także dodatkowe kapelusze dla Chirpera, czyli maskotki fikcyjnej wersji Twittera w grze oraz nowe budynki, plany polityczne oraz Osiągnięcia.
...( Dane Techniczne )...
Rekomendowane: Intel Core i5-3470 3.20 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7870 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7/8 64-bit
Minimalne: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz/AMD Athlon 64 X2 6400+ 3.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce GTX 260/Radeon HD 5670 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows XP/Vista/7/8/8.1 64-bit
...( Instalacja )...
1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj

Wybór Języka w Menu Gry

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-12-09 18:09:56 [Aktualizuj]


Napisano: 08.02.2023 07:40
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse