Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: How to Train Your Dragon (2010) [ENG] [PS3] [EUR] [License] [ISO]

How to Train Your Dragon (2010) [ENG] [PS3] [EUR]  [License] [ISO] torrent
Dodał: Ishimura
23.09.2019 17:16
Kategoria: PS3

Rozmiar: 2.95 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

producent: Estranges Libellules
wydawca: Activision Blizzard

Premiera:
=======================
23 marca 2010

Gatunek: Akcji

Tryb gry: single / multiplayer

Opis

Zawiązana w 2005 roku współpraca pomiędzy specjalizującą się w produkcji filmów animowanych wytwórnią DreamWorks a firmą Activision Blizzard zaowocowała takimi grami jak Madagaskar: Escape 2 Africa, Kung Fu Panda czy Shrek the Third. Nie były to tytuły wybitne, ale utrzymane na przyzwoitym poziomie i - co w tym przypadku szczególnie istotne - nawiązujące klimatem do kinowych przebojów.

Podobnie jest z How to Train Your Dragon, z tą różnicą, że akcja toczy się tuż po wydarzeniach przedstawionych w filmie. Wikingowie mieszkający na wyspie Berg już nie zabijają smoków, ale hodują je i wystawiają do walk na arenie. Trzeba przyznać, że studio Estranges Libellules bardzo swobodnie potraktowało wątki fabularne znane z powieści autorstwa Cassidy Cowell.

Po samym tytule domyślić się można głównego zadania w grze. Wcielając się w postać Astrid lub Hiccupa gracze trenują magiczne gady (a nawet całą ich menażerię) i wystawiają je do walk w turniejach.

Rozwój każdego ze stworów poprowadzić można wielokierunkowo. W grze dostępnych jest sześć gatunków smoków, przy czym każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony. Mityczne gady dysponują też zróżnicowanymi umiejętnościami. Wraz z kolejnymi poziomami rozwoju trenerzy mogą decydować, w czym specjalizować się będzie konkretny smok.

W późniejszych etapach gry ważne jest, by w drużynie znalazły się gady o odmiennych talentach. Dzięki temu zespół ma większe szanse zwyciężyć w turnieju. Pojedynczy smok, nawet wyjątkowo silny i wszechstronny, nie ma większych szans. Rozgrywką rządzi zasada, że wskaźnik życia stworów odnawia się dopiero po zakończeniu turnieju, a nie z pojedynku na pojedynek. Efektem tego smok, który odniósł poważne obrażenia w walce, do następnej staje wyraźnie osłabiony.

Wraz z sukcesami na arenie podopieczni trenera zyskują punkty doświadczenia, które pozwalają awansować na kolejne poziomy. Doświadczenie zebrać można nie tylko poprzez walkę. W przerwach pomiędzy turniejami gracze mogą zająć się wypełnianiem zadań. Twórcy gry przewidzieli szereg mini-gierek, a niektóre misje, jak chociażby porywanie owiec, są naprawdę ciekawe.

Ważnym elementem gry jest możliwość wprowadzania zmian w wyglądzie smoczej menażerii. Gady można na przykład przyodziewać w różne smocze atrybuty (rogi, łuski itp.) odblokowywane w trakcie rozgrywki.

Oprawa graficzna How to Train Your Dragon stoi na wysokim poziomie. Nie jest to co prawda kinowe 3D, ale zarówno wygląd smoków jak i całe otoczenie wioski wikingów oraz wyspy Berg może się podobać. Szczególnie efektownie wypadają ujęcia z lotu smoka.

Twórcy gry przewidzieli kilka rodzajów rozgrywki. W kampanii dla pojedynczego gracza głównym zadaniem jest rozwijanie gadziej drużyny i sięgnięcie po tytuł najlepszego trenera smoków. W trybie arcade rywalizować można z żywym przeciwnikiem jeden na jednego. Udostępniane są cztery inne postaci znane z filmu: Tuffnut T., Ruffnut T., Fishlegs i Snotlout.

Grę How to Train Your Dragon trudno zakwalifikować do jednego gatunku. Zawiera ona wiele elementów zręcznościowych, ale także sporo zapożyczeń ze strategii i rpg. W sumie wyszedł z tego nietuzinkowy miks, który jednym przypadnie do gustu, innym nie. Na pewno nie jest to gra adresowana bezpośrednio do kinowej widowni. Dla dzieci w wieku 6-7 lat, którym zapewne film najbardziej przypadnie do gustu, może być po prostu zbyt skomplikowana.

Dane Techniczne

Region: EUR
Firmware: 3.15 / Cobra ODE / E3 ODE PRO (Assembled with IRD)

User image

Screenshot / Wideo

User image
User image
User image

https://www.youtube.com/watch?v=xedI1CWvZi0
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-12-08 22:44:53 [Aktualizuj]
Napisano: 27.11.2021 07:09
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse