Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dragon Ball: Atak smoka *1995* [DVDRip][Dub PL][.3g2][hadlej2]

Dragon Ball: Atak smoka *1995* [DVDRip][Dub PL][.3g2][hadlej2] torrent
Dodał: hadlej2
05.03.2007 18:54
Kategoria: Filmy

Rozmiar: 31.73 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Kolejny film którego opisywać nie musze:) chcąc trafić w jak najwieksze grono Torrentowiczów postanowiłam wstawiac kazdy rodzaj filmów:) Dla fanów jest to obowiązkowa pozycja:) szczególnie ze mozna ją miec zawsze przy sobie:)

Ziemia zostaje zaatakowana przez potęznego i wielkiego potwora z innego świata nazywanego "Hildegard" sieję on spustoszenie na całej planecie i stwarza zagrozenie wszechswiatu... Jedynie Super Sayanie mogą zapobiec wielkiej katastrofie....

Film polecam fanom natomiast odradzam osobom którzy dragonn balla nie znają, przewija sie mnóstwo postaci których obecnosc jest (dla obeznanych) oczywista a człowiek z poza kregu fanów BD do konca nie bedzie wiedział kto jest kto:)

Film w formacie 3g2 (3gp z dzwiekiem amr) jesli komus nie chodzi niech zmieni rozszerzenie pliku na .3gp wtedy ponoc smiga.

Pozdrawiam i życzę miłego oglądania:)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-08-18 20:07:00 [Aktualizuj]
ilas666
ilas666
Napisano: 2007-09-02 21:17
 
seed prosze !!!!!!!!!
susinron
susinron
Napisano: 2007-09-11 11:06
 
seeeeeeeeeeeed PLSSSSSSSSS
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse