Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Brydż dla każdego [Bridge Baron 21pl+Bridge Master 2000 +Deep Finesse 2014.2 + brydż 3000 itd]

Brydż dla każdego [Bridge Baron 21pl+Bridge Master 2000 +Deep Finesse 2014.2 + brydż 3000 itd] torrent
Dodał: Ishimura
21.08.2019 14:02
Kategoria: Biurowe

Rozmiar: 536.89 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Brydż - najbardziej strategiczna gra karciana na świecie.
Brydż to klasyczna gra karciana wywodząca się z Anglii przeznaczona dla dwóch, dwuosobowych drużyn. Sukces tej gry oraz jej strategiczny charakter zdobyły sobie tak duże uznane, iż w brydża gra się nawet na Igrzyskach Olimpijskich.

https://www.pzbs.pl/pzbs
https://msc.com.pl/cezar/
https://www.pzbs.pl/regulaminy-stale/2340-regulamin-klasyfikacyjny
https://www.pzbs.pl/sedziowie/mpb/2017/pl/
https://download.komputerswiat.pl/gry-i-rozrywka/pasjans-i-gry-karciane

-----------------------------------------------------------------------------------
Bridge Baron 21pl - najbardziej zaawansowany program brydżowy na świecie

https://postimg.cc/zL6kBqBK

Firma Techland wydała właśnie najnowsze wydanie znakomicie znanego na świecie programu brydżowego Bridge Baron, jedynej w Polsce tego typu aplikacji na światowym poziomie.
Bridge Baron to najbardziej znany na świecie program brydżowy i jednocześnie jedyny, który znajduje się na liście najlepszych graczy Amerykańskiej Federacji Brydża Sportowego. Aplikacja ta to także 5-krotny zwycięzca mistrzostw świata programów brydżowych.
Bridge Baron 21 pozwala bowiem na szybkie i skuteczne doskonalenie swoich umiejętności.
Bridge Baron to bardzo zaawansowany i w pełni profesjonalny program do gry w brydża. Jestem pewien, że usatysfakcjonuje zarówno wytrawnych graczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają grać. Bridge Baron 21 jest łatwy w obsłudze i zapewnia rewelacyjną rozrywkę wszystkim miłośnikom brydża. - mówi Marian Szulc, red. naczelny miesięcznika "Brydż".
Nowości zaimplementowane w programie to ulepszona grafika, nowy, przyjazny dla gracza interfejs i bardziej skuteczny niż w poprzednich wersjach silnik licytujący i grający. W ręce gracza oddano także 3 nowe systemy licytacyjne: Soloway Jump Shifts, Meckwell, Lebensohl after Reverses, sześć nowych Turniejów brydżowych za darmo i 24 nowe problemy rozgrywkowe.
Program pozwala szybko i skutecznie uczyć się brydża od podstaw i pomaga w doskonaleniu swoich umiejętności. Bridge Baron 21 to nauczyciel Brydża, ale również wymagający przeciwnik dla wytrawnych graczy.
Bridge Baron 21 oferuje aż sześć nowych darmowych turniejów:
? Cavendish 2010,
? NSWBA ANC Butler Open Selection 2010,
? Diamond State Sectional - jesień 2009
? Wilmington Sectional- wiosna 2009
? Delaware Regional 2004,
? Delaware Regional 2001,
Ulepszony został interfejs użytkownika. Ponadto znacznie rozwinięto funkcjonalności programu oraz zwiększono liczbę możliwych rozdań.
Bridge Baron 21 jest dostępny już od dziś w cenie 65-99 złotych, m.in. w sieciach Empik, Saturn, MediaMarkt, Auchan, Carrefour oraz w wielu sklepach internetowych.
Jego najnowsze wydanie, Bridge Baron 29 to, jak zapewnia wydawca, profesjonalna i trzymająca w napięciu rozgrywka. Z aplikacji zadowoleni będą zarówno profesjonalni gracze jak i osoby dopiero uczące się zasad gry.

https://postimg.cc/DSRjMQTq

-----------------------------------------------------------------------------------
Bridge Master 2000

https://postimg.cc/vc582hfs

Program jest rozprowadzany na CD-ROM-ie, pracuje w systemie Windows 95/98/NT. Jest to program edukacyjny dla podniesienia poziomu rozgrywki. Zawsze jesteś rozgrywającym. Rozdania są specjalnie przygotowane i wymagają starannej techniki rozgrywki. Jeśli wybierzesz poprawną linię rozgrywki, wygrasz. Jeśli jednak zrobisz jakąkolwiek pomyłkę, to program będzie bronił optymalnie i tak ułoży karty obrońców, aby obłożyć kontrakt. Do każdego rozdania dodany jest "film brydżowy" - możliwość prześledzenia rozdania krok po kroku wraz z procesem myślowym, który doprowadza do poprawnego rozwiązania.
Siła dydaktyczna programu polega na tym, że do wygrania prowadzi tylko poprawna rozgrywka (w zwykłym brydżu, jak i w innych programach brydżowych, błędy rozgrywającego nie są karane dzięki błędom przeciwników lub korzystnemu rozkładowi). Tutaj, każdy błąd to porażka. Jeśli rozegrasz źle, to masz szansę próbować dalej, aż do znalezienia rozwiązania. A kiedy jednak się poddasz, "film brydżowy" wyjaśni Ci obrazowo prawidłowe rozumowanie: Ty czytasz podpowiedź, a obrazy na ekranie ilustrują tekst. Na przykład: czytasz: "jeśli atuty dzielą się 4-1", a w tym czasie pokazuje się diagram rozdania z podziałem atutów 4-1. Nie trzeba więc dokonywać żadnych skreśleń kart, czy też notować poszczególnych pozycji. Co byś nie chciał sobie wynotować, na pewno znajdziesz w "filmie brydżowym".
Rozdania są zorganizowane w pięć poziomów trudności. Poziom pierwszy jest przeznaczony dla początkujących, a poziom piąty może być wyzwaniem nawet dla graczy światowego formatu. Poziomy 2, 3, 4 są odpowiednie dla brydżystów sportowych, jak również dla doświadczonych "kółkowiczów". Interfejs użytkownika jest tak skonstruowany, aby z programu korzystało się prosto i przyjemnie. Można sobie ponadto wybrać sposób wyświetlania rozdania.
Bridge Master pamięta, jakie rozdania już grałeś i z jakim rezultatem. Można więc śledzić swoje postępy i powtarzać rozdania, które sprawiły kłopoty. Jeśli z programu korzysta kilka osób, to ich wyniki oraz preferowane opcje są pamiętane osobno.
Bridge Master zawiera bieżącą pomoc. Program użytkuje się bardzo łatwo, więc dokumentacja jest w zasadzie niepotrzebna. Bridge Master zawiera 180 rozdań, po 36 na każdym poziomie. Po poradzeniu sobie z nimi, dostępne są setki dodatkowych rozdań na każdym poziomie trudności.
Autorem wszystkich rozdań jest Fred Gitelman, srebrny medalista Bermuda Bowl w 1995 roku. Wszystkie rozdania zostały dokładnie przetestowane przez ekspertów brydżowych w tym Billyego Eisenberga, Benito Garozzo, Boba Hammana, Erica Kokisha, Mike Lawrence'a, Zia Mahmooda, Jeffa Meckstrotha, Erica Rodwella, Kita Woolseya. Bridge Master został przetłumaczony na następujące języki: duński, holenderski, niemiecki, francuski, szwedzki, norweski i włoski.
Program obsługuje się łatwo - nie ma z nim kłopotów i można mieć z niego dużo przyjemności - na odpowiednim poziomie. Rozdania na piątym poziomie wychodzą poza klasyczne motywy rozgrywkowe i rzeczywiście mogą sprawić kłopoty każdemu brydżyście (mnie sprawiają). W polskiej wersji programu załączona zostanie (na wszelki wypadek) instrukcja użytkowania w języku polskim. Teksty w programie (pomoc i "film brydżowy") podane są do wyboru w sześciu językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, duńskim i holenderskim). Program może więc stanowić doskonały kurs obcego języka "brydżowego".
Nowość: możliwość dokupienia dodatkowych rozdań
Rozdania rozprowadzane sa w zestawach po 30 rozdań określonego poziomu. Dysponujemy po jednym dodatkowym zestawie z poziomu 1 i 5 oraz po dwa zestawy z poziomów 2, 3, 4. Ponadto posiadamy zestaw 117 rozdań z poziomu poczatkującego (przygotowany przez amerykańską nauczycielkę brydża, Audrey Grant).
Cena jednego zestawu wynosi 30 złotych, a zestaw zadań Audrey Grant kosztuje 90 złotych. Podobnie jak w przypadku samej aplikacji cena ta przeznaczona jest specjalnie dla użytkowników z Polski (poza naszym krajem - np. przy zamówieniu u autora - jeden zestaw kosztuje 15 dolarów).
Można zamawiać jeden zestaw lub dowolną kombinację zestawów.
Cena przesyłki, pobierana przez pocztę, jest mniej więcej proporcjonalna do wysokości zamówienia.

Adres kontaktowy:
mjassemamu.edu.pl lub
Magdalena Jassem, 61-212 Poznań, os. Oświecenia 102 m 16.
Bridge Master, dodatkowe rozdania

https://postimg.cc/R3tzqVdz

20.00 zł ? 50.00 zł
Najlepszy nauczyciel brydżowy, jakiego kiedykolwiek miałem? zainstalowanego na moim komputerze. W programie mamy do rozwiązania problemy brydżowe na różnych poziomach zaawansowania ? tylko prawidłowa linia rozgrywki prowadzi do realizacji kontraktu.
Zestaw 1M zawiera 117 rozdań.
Najłatwiejsze problemy są na poziomie 1, najtrudniejsze na poziomie 5.
-----------------------------------------------------------------------------------
Deep Finesse 2014.2

https://postimg.cc/bsvrrktc

Deep Finesse to darmowy, interaktywny i zarazem łatwy w użyciu podręczny analizer, pozwalający w lepszym zrozumieniu zasad gry w brydża. Aplikacja dodatkowo umożliwia zapisywanie oraz wczytywanie postępu dokonanego w grze. Program pozwoli mniej i bardziej doświadczonym użytkownikom w poznaniu podstawowych zasad gry w brydża oraz umożliwi trening gracza przygotowującego się na poważne starcia jak i do zwykłej rozgrywki ze znajomymi.
Deep Finesse szczególnie docenią początkujący gracze chcący poznać zasady gry jak również doświadczeni brydżyści. Aplikacja wcześniej kosztowała około 140 zł, lecz od pewnego czasu jest dostępna całkowicie za darmo.
? Zaktualizowano:13 października 2015

-----------------------------------------------------------------------------------
Brydż 3000 [PL]

https://postimg.cc/ZWpS55Vz

Bridge 3000 (pol. Brydż 3000) to rozbudowana, wirtualna symulacja gry w brydża, przygotowana przez pracowników polskiej firmy Techland. Całość umożliwia rywalizację zarówno z przeciwnikiem sterowanym przez komputer, jak i z prawdziwymi graczami (zmagania poprzez sieć lokalną, Internet lub przy jednym komputerze). Twórcy programu postawili na mnogość opcji rozgrywki (dostępne jest nawet podglądanie kart rywali) oraz prosty, intuicyjny interfejs, który można samodzielnie skonfigurować. Do tego dochodzi możliwość wyboru talii kart (cztery zestawy), tła rozgrywki (osiem wariantów kolorystycznych), a także sposobu prezentowania danej gry (tryb 2D lub pseudo 3D).

Co więcej, autorzy przygotowali szereg cennych podpowiedzi dla początkujących brydżystów, dzięki którym uczą się licytować i poznają większość najważniejszych zagrywek. Z kolei doświadczeni gracze mogą liczyć na wysoki poziom każdej licytacji w dziesięciu różnych systemach (acol, acbl yellow card system, wspólny język, nasz system, bridge world standard, kapland-scheinwold, precision, standard american, two over one, system naturalny).
-----------------------------------------------------------------------------------
Brydż 99 PC

Brydż 99 to doskonały program zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Jest to pierwszy polski program brydżowy pracujący w środowisku Windows 9x. Brydż 99 umożliwia grę z komputerem oraz z innymi graczami na tym samym komputerze, a także poprzez sieć lokalną i Internet. Dużym atutem jest szczegółowa i profesjonalnie przygotowana pomoc. W każdej chwili użytkownik ma możliwość zmiany parametrów gry, otrzymania fachowej porady lub podpowiedzi w prowadzonej rozgrywce. Niedoświadczonych graczy program nauczy jak należy licytować, tłumacząc przy tym swoje zagrywki. Doświadczeni brydżyści mogą liczyć na wysoki poziom licytacji, w dwóch najpopularniejszych systemach: Nasz system i Wspólny język. Brydż 99 pozwala zmierzyć się z przeciwnikiem w komfortowych warunkach. Program oferuje możliwość dowolnej konfiguracji zarówno interfejsu użytkownika, jak i wyglądu dostępnych talii kart, od tradycyjnej począwszy, a na wersji z modelkami skończywszy. Dodatkowo zabawę uatrakcyjnia możliwość gry w trybie 2D jak i 3D, przy wielu zróżnicowanych tłach.
Źródło: https://www.gry-online.pl/

-----------------------------------------------------------------------------------
Spis zawartości

https://postimg.cc/7GnBsfwD
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-03-20 19:01:10 [Aktualizuj]
qwert4
qwert4
Napisano: 2019-08-22 19:04
 
Proszę podziękować pomysłodawcy (qwert4) za udostępnienie materiałów(gotowca) dla powyższego torrenta .Jego trud i ciekawy pomysły wpisuje się w rozwój społeczności BitNova
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse