Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: The Forbidden Arts *2019* - V1.0.1.0 [MULTi11-ENG] [REPACK By SYMETRYCZNY] [EXE]

The Forbidden Arts *2019* - V1.0.1.0 [MULTi11-ENG] [REPACK By SYMETRYCZNY] [EXE] torrent
Dodał: SyMeTrYcZnY870
07.08.2019 19:32
Kategoria: Zręcznościowe

Rozmiar: 1.00 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

Wydanie SYMETRYCZNY: 7 Sierpnia 2019
Premiera Gry: 7 Sierpnia 2019
Gatunek: Zręcznościowe, Fantasy, Platformówki, Elementy RPG, Indie, Side-Scroll, Przygodowe Gry Akcji
Producent: Stingbot Games
Wydawca: Stingbot Games
Witamina: CODEX

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Węgierski, Koreański, Japoński, Chiński Uproszczony, Rosyjski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0.1.0


...( Opis )...

The Forbidden Arts jest dziełem niezależnego studia Stingbot Games, w ciekawy sposób łączącym elementy RPG i rozwiązania zaczerpnięte z przygodowych gier akcji z aspektami charakterystycznymi dla side-scrollowych platformówek. Produkcja została wydana na szereg platform, na których liście znajduje się PC, Switch itd..

The Forbidden Arts zabiera nas do fantastycznej krainy Chora, której los stanął pod znakiem zapytania, kiedy prawa do niej zaczął sobie rościć złowrogi nekromanta. Na szczęście nieoczekiwanie wyrósł mu godny przeciwnik w postaci Phoeniksa – głównego bohatera omawianej produkcji, który odkrył w sobie nadnaturalne zdolności pozwalające mu na władanie ogniem. Na szczęście nie jest on skazany na samotną przeprawę, gdyż w toku przygody dołączają do niego inni śmiałkowie.

W wydanym na platformie PC, Switch itd. The Forbidden Arts przez większość czasu akcję obserwujemy z boku – niemniej, w wybranych momentach kamera przenosi się za plecy bohatera (TPP). Filarem rozgrywki jest przemierzanie rozległych i zróżnicowanych lokacji oraz wykonywanie zadań zlecanych przez postacie neutralne; realizacja misji wiąże się tak z koniecznością eliminacji stających nam na drodze przeciwników, jak i z rozwiązywaniem zagadek środowiskowych.

Starcia z oponentami toczą się w czasie rzeczywistym, a sukces zapewnia nie tylko odpowiedni refleks, lecz również umiejętne żonglowanie piromanckimi zdolnościami Phoeniksa – choć bohater potrafi walczyć przy użyciu broni białej, znacznie lepiej radzi sobie na polu walki, rzucając ogniste zaklęcia dotkliwie raniące wrogów. W toku przygody protagonista nabywa nowe umiejętności, dzięki czemu może stawiać czoła coraz potężniejszym adwersarzom. Nierzadko przydatna okazuje się również zręczność, gdyż nie brakuje tu skakania po platformach, unikania pułapek czy wspinaczki po elementach otoczenia.

Trójwymiarowa grafika The Forbidden Arts prezentuje się przyjemnie dla oka nawet pomimo tego, że z technicznego punktu widzenia stoi na przeciętnym poziomie. Jest to zasługą unikalnej stylistyki przywodzącej na myśl gry z serii The Legend of Zelda. Dopełnienie sfery wizualnej stanowi wpadający w ucho soundtrack składający się z utworów granych na gitarze akustycznej.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i5, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon HD 5750 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7

...( Info )...


Czas Instalacji: 1 Min (zależne od wydajności PC)


...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-12-01 23:58:40 [Aktualizuj]


Napisano: 30.01.2023 12:51
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse