Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów - Star Wars: Episode II - Attack of the Clones *2002* [1080p] [AC3] [BDRip] [Lektor PL] [DYZIO]

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów - Star Wars: Episode II - Attack of the Clones *2002* [1080p] [AC3] [BDRip] [Lektor PL] [DYZIO] torrent
Dodał: dyyzio
08.07.2019 16:25
Kategoria: Sci-Fi

Rozmiar: 4.12 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
..::(Info)::..
produkcja:USA
reżyseria:George Lucas
scenariusz:George Lucas Jonathan Hales
premiera:16 maja 2002 (Polska) 14 maja 2002 (świat)
gatunek:Przygodowy Sci-Fi


..::(Opis)::..

Od bitwy o Naboo minęło dziesięć lat. Jedność galaktycznej Republiki jest znowu zagrożona. Podstępny książę Dooku (Christopher Lee) staje bowiem na czele zbuntowanych planet, które sprzeciwiają się demokratycznym rządom. Padme Amidala (Natalie Portman) nie jest już królową Naboo. Jako wpływowa pani senator walczy z separatystycznymi dążeniami. Sprzeciwia się jednak rozbudowie armii. Jej poglądy przysparzają Amidali licznych wrogów. Dwaj Rycerze Jedi, Obi-Wan Kenobi (Ewan McGregor) i Anakin Skywalker (Hayden Christensen) zostają przydzieleni do jej ochrony. Wkrótce między Amidalą i Anakinem rodzi się uczucie. Młodzi muszą się jednak z tym kryć, bo zasady Jedi zabraniają Rycerzom angażować się uczuciowo. Tymczasem Obi-Wan wpada na trop tajnej bazy, gdzie powstaje armia, która może zagrozić bezpieczeństwu Republiki.

..::(Obsada)::..

Ewan McGregor ....... Obi- Wan Kenobi
Natalie Portman ....... Padmé Amidala
Hayden Christensen ....... Anakin Skywalker
Christopher Lee ....... Hrabia Dooku
Samuel L. Jackson ....... Mace Windu
Frank Oz ....... Yoda
Ian McDiarmid ....... Najwyższy Kanclerz Sheev Palpatine
Pernilla August ....... Shmi Skywalker


..::(Dane Techniczne)::..

Format : Matroska at 4.141 kb/s
Length : 4,12 GB for 2 h 22 min 27s 840 ms

Video #0 : AVC at 3.500 kb/s
Aspect : 1920 x 816 (2.353) at 23.976 fps

Audio #0 : AC-3 at 640 kb/s
Infos : 6 kanałów, 48,0 kHz
Language : pl


..::(Screeny)::..User image


User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-06-13 12:22:59 [Aktualizuj]
Jaycob_2002
Jaycob_2002
Napisano: 2021-06-06 11:27
 
Dzięki, działa :)
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse