Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Ojczym 3/Stepfather III (1992)[PAL][DVD5][LEKTOR PL]

Ojczym 3/Stepfather III (1992)[PAL][DVD5][LEKTOR PL] torrent
Dodał: lmrdt
23.06.2019 16:06
Kategoria: Thriller

Rozmiar: 2.60 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Kategoria: Horror
Kraj: Wielka Brytania, USA
Rok produkcji: 1992
Czas trwania: 110 min
Reżyseria: Guy Magar
Scenariusz: Guy Magar, Marc B. Ray
Muzyka: Pat Regan
Zdjęcia: Alan Caso

OPIS:

Nowe wcielenie postaci wiodącej w serii nosi nazwisko Keith Grant. Grant jest w każdym calu idealnym kandydatem na męża. Typowy facet do rany przyłóż. Kulturalny, sypie prezentami na prawo i lewo. Ma tylko jedną, powiedzmy wadę, otóż gdy ktoś zajdzie mu za skórę natychmiast zostaje pozbawiony życia. Czy to wiele? Keith ma również ten problem, że jest odrobinę nadgorliwy. W końcu to głowa rodziny, więc ma być tak jak on chce. Jednak gdy sprawy zachodzą za daleko Ojczym na boku zakłada nową familię, by móc wkrótce eksterminować tą, w której mu nie wyszło. Obsadę do tego w części III skompletowano dosyć interesującą - w charakterze pierwszej małżonki Keitha pojawia się znana ze „Statku miłości” jurna Priscilla Barnes a kolejna w kolejce na to stanowisko jest ponętna Season Humbley, która miała zagrać główną rolę kobiecą jeszcze w drugiej części filmu (zamiast paskudnej Mag Foster). Robert Wightman ma więc do kogo smalić cholewy.

Obsada:

Robert Wightman,
Priscilla Barnes,
Season Hubley,
David Tom
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-28 14:25:38 [Aktualizuj]
Napisano: 20.01.2021 21:27
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse