Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Yakuza Kiwami 2 2019 [+DLC] [MULTi2-ENG] [REPACK-FITGIRL] [SELECTIVE DOWNLOAD FROM 14.52 GB] [EXE]

 Yakuza Kiwami 2 2019 [+DLC] [MULTi2-ENG] [REPACK-FITGIRL] [SELECTIVE DOWNLOAD FROM 14.52 GB] [EXE] torrent
Dodał: Ishimura
30.05.2019 18:32
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 34.22 GB
Seed'ów: 12
Leecher'ów: 9
Pobrań: 11489

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

Wydanie FITGIRL: 11 Maja 2019
Premiera Gry: 9 Maja 2019
Gatunek: Akcji, TPP, Gangsterskie, Sandbox, Beat em Up, Elementy Przygodowe, Reedycje/Remastery/Remaki, Japonia
Producent: Ryu ga Gotoku Studio
Wydawca: SEGA

Dostępne Języki: Angielski, Japoński

Zawartość Dodatkowa:

- Yakuza Kiwami 2 - Clan Creator Bundle (DLC)

...( Opis )...

Yakuza Kiwami 2 to rozbudowany remake drugiej części popularnej (szczególnie w Japonii) serii gier akcji Yakuza, wydanej pierwotnie na PlayStation 2. Twórcy zachowali opowieść z oryginalnego tytułu, ale wykorzystali nowocześniejszy engine oraz usprawnioną mechanikę. Za stworzenie i wydanie tej produkcji odpowiada firma Sega.

Akcja Yakuza Kiwami 2 rozgrywa się rok po wydarzeniach znanych z pierwszej Yakuzy, a także remake&#8217u Yakuza Kiwami. Gracze wcielają się w Kazumę Kiryu, byłego członka japońskiej mafii, który tym razem postara się załagodzić konflikt, narastający stopniowo między dwoma wrogimi klanami &#8211 Omi oraz Tojo &#8211 po tym, jak zamordowany został jeden z przywódców Tojo. Kiryu stara się nie dopuścić do wybuchu otwartej, ulicznej wojny.

Yakuza Kiwami 2 w wersji jest oferującą dużą swobodę rozgrywki przygodową grą akcji, w której akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Struktura rozgrywki może budzić pewne skojarzenia z serią Grand Theft Auto, jednak te podobieństwa są nieco mylące. W rzeczywistości Yakuza Kiwami 2 bardziej przypomina serie takie jak Batman: Arkham czy Shenmue &#8211 jest produkcją znacznie bardziej liniową, skupioną na opowiadanej historii i walce wręcz.

Nie oznacza to jednak, że poza posuwaniem do przodu głównego wątku fabularnego w stworzonej przez Segę produkcji nie ma nic do roboty. Gracze mogą eksplorować lokacje wzorowane na Tokio, duże i pełne różnego rodzaju aktywności (m.in. karaoke, kasyna, salony gier). W niebezpiecznych uliczkach niejednokrotnie napotykamy wrogów, z którymi możemy rozprawiać się, korzystając z efektownego &#8211 zaczerpniętego z Yakuzy Zero &#8211 systemu walki wręcz, opartego o cztery odmienne style.

Yakuza Kiwami 2 działa na tym samym silniku, na którym opierała się Yakuza Zero. Oznacza to, że oprawa graficzna prezentuje nieporównywalnie wyższy poziom od tej z oryginalnej Yakuzy 2. Na szczególne uznanie zasługują animacje twarzy postaci, które w połączeniu z dobrze wykonanym dubbingiem (dialogów możemy słuchać w języku japońskim, z angielskimi napisami) pomagają budować charakterystyczny klimat omawianej produkcji.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza, 42 GB HDD, Windows 7 64-bit

...( Info )...

Czas Instalacji: 20-40 Min (zależne od wydajności PC)

Możliwość Selektywnego Wyboru Pobierania - 14.52 GB

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-03-29 17:48:59 [Aktualizuj]
Napisano: 20.01.2022 16:05
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse