Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Oxenfree (2016) [MULTi7-ENG] [License/GOG] [v 2.7.1] [DVD5] [.exe]

Oxenfree (2016) [MULTi7-ENG] [License/GOG] [v 2.7.1] [DVD5] [.exe] torrent
Dodał: Ishimura
29.04.2019 11:25
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 3.81 GB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 1
Pobrań: 78

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

producent: Night School Studio
wydawca: Night School Studio

Premiera:
===========================
15 stycznia 2016
15 stycznia 2016 Steam

Gatunek: Przygodowe thriller horror 2D indie

Tryb gry: single player

Opis

Oxenfree to dwuwymiarowa przygodówka utrzymana w konwencji paranormalnego horroru. Gracz wciela się w postać nastolatki, która wraz z grupą przyjaciół przybywa na tajemniczą wyspę i przypadkowo otwiera połączenie ze światem koszmarów. Za produkcję gry na platformie PC, PS4 itd. odpowiada studio Night School, złożone z byłych pracowników Telltale Games.

User image

Fabuła
Główna bohaterka, Alex, niczym specjalnie nie wyróżnia się z tłumu. Kończy właśnie szkołę średnią i aby upamiętnić zamknięcie tego etapu w swoim życiu, postanawia wraz z najbliższymi znajomymi urządzić wycieczkę na wyspę, która od lat stanowi tradycyjne miejsce pożegnań uczniów. Początkowo wyjazd przebiega zgodnie z planem, jednak po pewnym czasie grupę nastolatków zaczynają niepokoić coraz dziwniejsze zjawiska ? nienaturalne dźwięki, zjawy, radio odbierające nieistniejące stacje... Chwilę później okazuje się, że Alex i jej przyjaciele niechcący otworzyli wrota do innego wymiaru. To właśnie tam tkwi źródło zakłóceń rzeczywistości, duchów oraz innego rodzaju przerażających anomalii, nękających przybyszów.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7/8/10
Procesor: Intel i3 2.0 GHz
RAM: 2 GB
Karta wideo: 1 GB ze wsparciem dla Shader Model 3.0 zgodnym z DirectX 9.0c
Miejsce na dysku twardym: 4,2 GB

Opis instalacji

1. Uruchom setup_oxenfree_2.7.1_ (64bit) _ (27661) .exe (jeśli masz 64-bitowy system Windows) lub setup_oxenfree_2.7.1_ (32bit) _ (27661) .exe (jeśli masz 32-bitowy system Windows).
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

Uruchom ten program jako administrator).

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

User image
User image
User image
User image

https://www.youtube.com/watch?v=NAhrOoNR4ng
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-04-03 01:36:43 [Aktualizuj]
Napisano: 04.03.2021 15:55
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse