Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Melancholia - Melancholi 2011 [DVDRip.XviD][Lektor PL]

Melancholia - Melancholi 2011 [DVDRip.XviD][Lektor PL] torrent
Dodał: Ishimura
03.04.2019 11:09
Kategoria: Fantasy

Rozmiar: 693.73 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 3
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
Produkcja: Dania, Francja, Niemcy, Szwecja
Gatunek: Dramat, Sci-Fi
Premiera: 27 maja 2011 (Polska), 18 maja 2011 (świat)
Reżyseria: Lars von Trier
Scenariusz: Lars von Trier

Opis
Kolejny po głośnym, prowokacyjnym "Antychryście" film Larsa von Triera. Tym razem autor "Przełamując fale" i "Tańcząc w ciemnościach" pragnie zrealizować bardzo osobiste, psychologiczne kino katastroficzne i piękny film o końcu świata. Głównymi bohaterkami "Melancholii" są dwie siostry grane przez Kirsten Dunst i Charlotte Gainsbourg. Młodsza wychodzi właśnie za mąż, gdy okazuje się, że do Ziemi niebezpiecznie zbliża się inna planeta, grożąc końcem świata. Przyszłego męża zagra Alexander Skarsg?rd, jego świadka Stellan Skarsg?rd (faktycznie ojciec Alexandra), a John Hurt wcieli się w ojca sióstr. W filmie pojawią się także Charlotte Rampling, Kiefer Sutherland czy Udo Kier.

Obsada
Kirsten Dunst .... Justine
Charlotte Gainsbourg .... Claire
Kiefer Sutherland .... John

Dane Techniczne
Video #0 : MPEG-4 Visual
Aspect : 640 x 272 (2.353) at 25.000 fps

Audio #0 : MPEG Audio at 128 kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 kHz
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(1) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-08-06 18:12:24 [Aktualizuj]
Ziute
Ziute
Napisano: 2022-02-04 22:31
 
Seeduj pls, dzieki...
Ziute
Ziute
Napisano: 2022-07-29 00:30
 
dalej nie działa...
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse